Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha egy buta,...

Mit csináljak ha egy buta, mindig pofázó, szinte megbukó gyereket mellém ültettek?

Figyelt kérdés
Lefogja rontani az átlagom, az osztályfőnök nem enged elülni, már ezerszer kértem hogy hallgasson,de nem megy. Mit csináljak?

2018. nov. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy legjobb baratok lesztek. Probalj nyitni fele.
2018. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sz@rd le. Ha figyelsz rá attól jobban csinálja
2018. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általános suli?? Szólj a szülőnek, majd lerendezi a tanárt...

Közép suli?? Fogod és át ülsz máshova, ha pofázik a tanár szépen megmondod, hogy ha gondolja fogjátok meg egymás kezét és kérdezzétek meg az igazgatót, hogy kinek van igaza.

2018. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha megkered ot, hogy maradjon csendbe hetente parszor 45 percre es nem kepes megtenni, az az o szegenysegi bizonyitvanya.

Vagy ha neked beszel folyton, akkor nezz ra es vagj ilyen “szanalmas vagy” fejet utana ra se nezz es probalj figyelni az orara.

Sajnos aterzem milyen ez. Mellettem ul haverom es szeretem ot, meg minden, de nagyon sokat beszel. Nekem az elso hatott, a fontos orakon csendben van a kedvemert

2018. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt, annyi különbséggel, hogy a srác folyton sértegetett. Egyszer sírva rohantam ki óráról, felhívtam anyumat, aki bejött a suliba és helyrerakta a tanárt meg a kedves padtársam is. Elültettek onnan hála istennek. Ha általánosban vagy, tényleg az lenne a legjobb, ha megkérdnéd a szüleid, és ők beszélnének a tanárral.
2018. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Uristen.. el ne kapj valamit. #streber
2019. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stréber mert nem akar egy hülyegyerek mellett ülni? Kicsit eltévedtél.
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz lenne a mellette ülő akkor a tanár tuti elültetné.
2019. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!