Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen jelekből tudhatnám meg...

Milyen jelekből tudhatnám meg hogy a tanárom szépnek vagy csúmyának gondol anélkül hogy hazudna?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit értelmetlen a kérdés.

Régebben rajongtam a tanáromért, mára már csak tanárként tekintek rá.

Szoktunk beszélgetni és bizalmas kapcsolat alakult ki közöttünk.

Viszont van családja nekem pedig jelenleg alakulóban vannak a dolgaim a kiszemelt fiúval.

Elgondolkoztam így utólag hogy esetleg ő milyennek tart engem, bár semmi nem vàltozna de mégis kíváncsi lennék rá.

Igen, tudom családja van...

De a tanárok is emberek és megnézik a diákokat ők is.

Arra is gondoltam hogy konkrétan rákérdezek, de lehet csak azt mondaná amit én úgymond hallani akarok.

Pedig témyleg kíváncsi vagyok.

A lenéző kommentelők kérem kerüljenek!

Normális és segítő választ szeretnék kapni.

L



2018. dec. 1. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nőlj fel.
2018. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm az értelmes és segítő válaszod...

Előbb olvasd végig mielőtt valami baromságot írsz.

2018. dec. 1. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát abban biztos lehetsz,ha tetszel egy tanárnak,akkor nem 2év után kezd el mű nevetést sugalni feléd
2018. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok, szívesen, ennél jobb tanácsot nem tudtam adni.


Végig olvastam :)

2018. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

konkrétan rákérdezek, de lehet csak azt mondaná amit én úgymond hallani akarok. - vagy lehet megrémülne vagy nem értené, hogy mit véltél jelnek a részéről, hogy esetleg másképp gondol Rád.


Ezy tanár egy kiskorú diákjával folytatott szerelmi viszonyért mehet a dutyiba, ergo plusz családja is van, nem bolond, hogy bevallja, hogy szép vagy, hogy ez felhasználható lehessen ellene vagy, hpgy a családjától elszakadjon.


Plusz, nem is biztos, sőt kizárt, hogy úgy érez, olyanak lát, ahogy gondolod. Attól, hogy egy tanár bizalmas dolgokról is hajladó Veled rárgyalni, mert ezzel támaszt nyújtana, segítene, nem lesz beled szerelmes, meg nem rólad fantáziál az urológusnál.


Ha megfogadod a tanácsomat, nem firtatod, hogy milyennek lát. Hagy a családjával együtt és Te is törődj a kiszemelt fiúval. Kérdező, te egy infóra vágysz, de a kíváncsiságoddal hatalmas lavinát indíthatsz el.

2018. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elpötyögésekért az előző kommentemben.
2018. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azzal teljesen tisztában vagyok hogy mi a következménye ennek és nem is akarok tőle semmit sem.Nem akarok neki tetszeni.

A szép és a tetszés között is van különbség.Kiszemelt fiútól szeretnék valamit, nem pedig a tanáromtól.

A szöveg lehet megtéveztő de csak felvetődött bennem utólag ez a kérdés.

És én most nem a kritikával szeretnék foglalkozni, hanem a kérdésemre szeretnék választ kapni.

Ha ennyire szemet azúr nektek hogy tanár, akkor legyen egy fiú.

Egy fiúnál honnan tudom hogy szépnek talál-e vagy sem anélkül hogy elmondaná?

2018. dec. 1. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mióta ismered a tanárt?

Hányszor bókolt az évek során?

Ha tetszenél neki akkor a legelején érzékelted volna az évek során

2018. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek akarod tőle hallani, hogy milyennek tart? Pff..


Igazából itt arról van szó, hogy élvezed, hogy az ujjad köré csavartad a tanárodat, és hízelegne a lelkednek, ha tudnád, mit gondol rólad...


Ahogy az előttem író mondta, csak egyet lehet erre mondani: nőj fel...

2018. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!