Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatnám, hogy mi a...

Honnan tudhatnám, hogy mi a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és nem tudom, mit kezdjek az életemmel. Továbbtanulásról van szó. Fogalmam sincs milyen irányban induljak tovább, mit lenne érdemes és mi az, amit örömmel is csinálnék. Elveszettnek érzem magam. Nektek hogyan sikerült megtalálnotok az irányt?
2017. jún. 6. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most 23 évesen végeztem az egyetemmel, de csak azért mert nem akartam otthagyni azt a sok kifizetett félévet. Nem jó szakot választottam és most kezdem úrja. A 4 éves suli alatt dolgoztam és így megtaláltam azt amit szeretek csinálni.

Esetleg hobbi tárgyat is választhatsz, amit szeretesz.

2017. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tanultam hanem vállalkoztam érettségi után. Kb 20 évesen vettem be azt az irányt ami már boldoggá is tesz nem csak gazdaggá.


Téged mi érdekel?

Biztos van valami.

Vagy milyen adottságokkal gazdálkodhatsz?

2017. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!