Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért jobbak a tanárnők, mint...

Miért jobbak a tanárnők, mint a tanárurak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy jobbak? Én speciel a férfi tanárokat általában jobban szeretem.
2018. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok közt több különbség van nemeken belül, mint a két nem közt!
2018. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem jobbak. Egy korábbi kérdésnél írtam, hogy hogyan verték-alázták a diákokat a tanárok, többük nő volt.
2018. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mármint miben jobbak? Jobban tanítanak vagy emberségesebbek?
2018. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének jobbak?

Gimnazista vagyok, és 4 féle tanárom van:

Szimpatikus nő

Utálatos nő

Szimpatikus férfi

Utálatos férfi

2018. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem jobbak. Vannak a női és a férfi tanárok között is nagyon kedves, rendes, jó tanárok és unszimpatikus, szigorú, rosszul magyarázó, igazságtalanok is. Nem a nemtől függ.

Nekem nincs egy olyan tanárom sem, akire azt mondanám, hogy nem jó, de a férfi tanáraimat jobban kedvelem, mint a tanárnőket.

2018. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a női tanáraim az otthoni feszültséget jobban behozták a suliba. A férfi tanárokat jobban kedveltem, de kevés volt. Első-másodikban talán jobb egy női tanár, szerintem több türelme van, mint egy férfinak, ha a gyerek öt percente bepisil. Aztán lehet, ez sem igaz.
2018. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, a két kedvenc tanárom gimiben egy nő és egy férfi volt. :D
2018. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a férfiak klasszisokkal jobb tanárok, mint a nők. A nők kicsinyesek, bosszuállóak, képtelenek a magánéletüket otthon hagyn8, és sokkal szarabbul oktatnak. Mondom ezt egy kitűnő érettségivel meg egy orvosi diplomával a hátam mögött.
2018. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pedagógusként (ffi) úgy látom, hogy nem nem-függő a "jóság".De, ha abszolút értékben nézzük, lehet igaz, hogy több - mivelhogy a ped. pálya elnőiesedett, sokszorosan több a nő, mint a ffi.
2018. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!