Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, tanárnők! Találkoztat...

Tanárok, tanárnők! Találkoztatok már olyan diákkal, akit tiszteltetek (alapnál jobban) és különlegesnek tartottátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Azok a tanarak, akiknek a sulijukba jár a saját gyereke, nos ők rendre tisztelik és különleges becsben tartják az ott dolgozó többi tanár ott tanuló csemetéjét. Érted, egyik isteníti a másik tanár gyerekét, csak ötöst ad neki, vagy nem írja be a rossz jegyet, stb, a versenyeken túlértékeli, cserébe a saját csemetéje ugyanilyen előnyökben részesülhet a másik tanártól... Korrupció kicsiben.
2016. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Inessential ***** válasza:
65%
#1, ez nem általános.
2016. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

én ugyan nem vagyok tanár,de élményem van.


12 évig jártam egy suliba(mielőtt vki nem értené először ált iskola és gimnázium volt,aztán gimnázium)így rengeteg tanárral találkoztam,volt akivel 12 éven keresztül folyamatosan. Ugy írnám le magam diákként mint egy katona.Tettem amit kellett,de sose éreztették velem h vmiben kiemelkedő lennék.SOHA

mikor vége volt a sulinak és már érettségi után 1 évvel összefutottam a régi tanárgarnitúrával nagyon meglepődtem.Az igazgató pl aztmondta h "PERSZE semlegesnek kell lennie,de elkerülhetetlen h kedvenc diákja legyen",és aztmondta h én voltam az. Amásik tanár aztmondta h én egy felejthetetlen meghatározó személy voltam a suliban.

úgy h ezeket észre se vettem.Tehát különlegesnek tartottak,de sose mondták

2016. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Tanárnő vagyok. Azokat a gyerekeket tisztelem, akik amellett, hogy az iskolában is igyekeznek jól teljesíteni, valamilyen területen még plusz erőfeszítéseket tesznek. Van pl. élsportoló nyolcadikosom, aki kitűnő tanuló, országos és nemzetközi versenyeket nyer, és első helyen vették fel egy élgimibe. Viszont emellett igazi kamaszlány, benne van a csibészségekben, nyavalyogni is szokott, ha elege van. :))
2016. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkit tisztelek, mert azt tartom, hogy aki nem tisztel másokat, az sosem fogja azt visszakapni. Különlegesnek tartottam már diákomat, persze. Azokat, akik hatást tudnak kiváltani másokból. Ezek nem feltétlenül a legjobb tanulók, de megvan az a képességük, hogy bármikor magukra irányítsák a figyelmet. Az ilyen embereket mindig bírtam.
2016. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nereida3 ***** válasza:
91%
10 éve tanítok. Nagyon tiszteltem azokat a tanulókat, akik önállóan intézik a dolgaikat, dolgoznak, egyenesek, őszinték, megbeszélik, ha valamin változtatni szeretnének. Sok szülő is van, aki inkább lapít, és azt várja, hogy oldjam meg az életét, akkor mit vár a tanár a gyerektől, ha a szülők is ilyenek? A kölcsönös tisztelet nálam az alap. Hogy tegye a dolgát, az is alap, én is ezt teszem, és ezt tettem mindig. Ha ezen felül kiemelkedik valamiben - bármiben legyen is tehetséges-, akkor még külön tisztelem. De mindenek előtt legyen őszinte, egyenes gerincü EMBER.
2016. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2016. jún. 5. 13:24
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Van, nem is egy. Csak éppen igyekszem nem nyilvánvalóvá tenni.
2016. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1: Nálunk is ugyanez van....szánalom
2016. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!