Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem unjátok, hogy állandóan a...

Nem unjátok, hogy állandóan a tanár-diák viszonyokról írtok?

Figyelt kérdés

Nem, a tanárok túlnyomó része nem nézegeti a diákokat, nem fantáziál róluk. Tudom, hogy ezt nehezen hiszitek el 10-12-14 évesen, de a perverzeken kívül (mert sok perverz pont azért megy tanárnak, hogy könnyen kerüljön gyerekek közelébe - ezt nagyon erősen próbálják szűrni az angolszász államokban, nálunk, szokás szerint, elhallgatják) a tanárok gyerekeknek látják a gyerekeket.


Ahogy egy 14 éves is kis pisisnek látja a 10 évest, ugyanúgy már a 25 évesnek is csupán gyerekek a „testileg nagyon fejlett” (lol) 17-18 évesek. Nézzétek vissza saját régebbi fényképeiteket, és egyből láthatjátok, hogy miről beszélek.


Ismételten leírom, a perverzek kivételével a tanárok túlnyomó részét nem foglalkoztatják ilyen értelemben a diákok.


2018. dec. 23. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Merrefelé laksz, hogy nalatok a 17-18 evesek eretlenek testileg. 20 vagyok, 12 evesen is D-s mellem volt mar, es nem, nem vagyok kövér, 50 kiló vagyok 160 centisen. Nem felvagasbol irom, hanem mert ez egyaltalan nem ritka. Akceleracio...
2018. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Épp tegnap volt egy ilyen tanár-diákos kérdés és többek között én is leírtam az ezzel kapcsolatos sztoriaimat, pl. hogy az iskolámban egy tanár összejött egy 12.-es csajjal, akit tanított is..

Attól még, hogy te gyereknek látod az amúgy fejlett testű 17-18 éveseket is (mert képzeld, egy lány teste lehet fejlett ennyi idős korára, így működik a biológia), még mások, pl. tanárok megnézhetik őket, sőt...Elvileg evolúciós okai is vannak annak, miért vonzódnak az idősebb férfiak a fiatalabb lányokhoz, akármilyen elfogathatatlan is ez a mai társadalomban, biológiailag egy 17 éves lány teste alkalmasabb utódok nemzésére, kihordására, mint egy 35 éves nőé pl.

Lehet lepontozni ;)

20L

2018. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha mutatnék neked képet 17-18 éves koromból, szerintem lehidalnál. Mondjuk a tanárok legalább nem zaklattak.
2018. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
De igen, már unom.
2018. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező én maximálisan egyetértek veled. Szerintem amúgy sokan csak beképzelik hogy "jaj a tanár a melleimet nézi" mert gondolom egoista kis libák, azt hiszik 14 éves létükre majd egy felnőtt embernek kelleni fog :) ostobák. Tisztelet a kivételnek akit mondjuk tényleg zaklat egy tanár de valljuk be azért ez jóval ritkábban fordul elő mint ahányszor a kis p*csák nyavajognak rajta.
2018. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Valós dolog ez, csak sokszor titokban marad
2018. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem van olyan női tanárom, aki nagyon bejövős a fiúk többségének is. Vele szoktam néha nagyon enyhén, pajkosan viccelődni, meg kedveskedni, de igazából ennyiben kimerül. És a haverommal beszéltük, hogy a lányoknál sokkal jellemzőbb ez a szürrealista gondolkodásmód, hogy tényleg elhiszik hogy lehet bármi közöttük, hogy már otthon is erről álmodoznak, rendesen zavarba jönnek a tanár előtt.


"z amúgy fejlett testű 17-18 éveseket is "

Egyrészt, épp ezaz, hogy csak testileg fejlettek. Másrészt, attól hogy a tanár megnézi őket, nem jelent semmit. Nem a lányt akarja magának, csak lát egy testet, ami beindítja. Mondjuk úgy másképp, hogy egy ürítőzacskót lát, amibe kedve lenne üríteni. De ha egyes lányoknak ez már bók, és jól esik, akkor hajrá..

2018. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7. Ha nem tűnt volna fel, én se azt írtam, hogy az idősebb férfiaknak tizenéves kislányokkal kellene megállapodniuk, mert olyan érettek agyilag is, csak a kérdező kezdett el ezen picsogni, hogy lollll, 17-18 évesen még nem lehet fejlett valaki testileg, nézzük csak vissza az akkori képeinket, stb. Arra írtam, hogy de, egy átlag lány már ki lehet fejlődve testileg annyi idős korára..
2018. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

El kell, hogy keserítselek, az teljesen valós dolog egy iskolában, hogy pl. egy végzős lány összejön egy tanárával. (Fiú diák-tanárnő felállás szerintem ritkább). A végzősök 18-19 évesek, sőt, ha belegondolsz az ötéves szakközepekben az utolsó évesek akár 20-21 évesek is lehetnek. Felnőtt emberekről beszélünk. Szerintem (és ezt úgy mondom, hogy nem egy tanár ismerősöm/rokonom van) minden iskolából fel lehetne hozni legalább egy példát erre. Tágabb ismerősi körből kapásból három példát tudnék felhozni. Olyat is hallottam már, hogy házasság lett a vége a dolognak. Ez nem perverzió, heti 5 napban, napi 8 órában össze vannak zárva, teljesen természetes, hogy egy ember érdeklődik egy másik iránt. Ráadásul tanárok alatt sem feltétlenül a 60 éves a papókra kell gondolni, vannak fiatalok is.

Testileg a 17-18 évesek egyébként fejlettek, bármennyire is tagadod, ez biológiai tény, pláne a lányok.

Amiről te írsz, 10-14 éves korosztályról, szerintem fel sem merül bennük még ilyesmi, általános iskolásokról van szó. Tehát a kérdésed elég tárgytalan.

2018. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!