Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most ez mi volt?

Most ez mi volt?

Figyelt kérdés

Rám érthette?

10.es lany vagyok 18 éves de hivatalosan 11.es lennék csak 0. Évem volt. Biosz oran felelt egy fiu és én sugtam neki erre megszólal a tanár /öreg no/ a fiunak h ne szemezgess kislányokkal aztán asszem ramnezett de mondta a baratnom h szerinte nem rám hanem ránézett és utána mondta h vagy nagyobbacskákkal. Itt mire utalt és kire értette? Aztán megint mondta h ujra szemezgetsz a kislanyokkal és rám nézett. Most akkor minek mondta h “nagyobbacskakkal” ? Vagy hogy értette?


2019. jan. 14. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
wat?
2019. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Neked mondta. De szerintem ne reagald túl!
2019. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a baratnom akkor rögtön értetlenkedett is h miert nézett ra most akkor o ramnezett nem? Én nem vagyok biztos benne mert utána ugyanúgy ramnezett és mondta h kislany plusz múlt oran is lekislanyozott felelesnel h “Jajj most mit csinaljak veled Kislany”
2019. jan. 14. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is akarsz tudni?
2019. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt h most akkor nekem mondta vagy csak bekepzelem? Mert utána lekislanyozott. És a többiek szerint is a naratnomre mondta h nagyobbacska. Meg miert nagyobbacska?
2019. jan. 15. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyikőtök a kislány meg a nagyobbacska? :) Vagy te most ebből azt akarod kihozni hogy te cuki pici kislány vagy a barátnőd meg egy nagydarab állat? :D mer akkor nagyon gáz vagy
2019. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,pont azért kerdezem mert nemtudom h értette. H most rám vagy ra. Mert nem nagy darab lany és en sem vagyok az.
2019. jan. 15. 09:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet h csak helyesbitett mert h már 18 évesek vagyunk?
2019. jan. 15. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak látta a srácon hogy bejössz neki, és viccesen reagált erre a tanár néni is :D :)
2019. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!