Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El kellene neki mondani?

El kellene neki mondani?

Figyelt kérdés

Adott egy személy akinek a tavalyi év folyamán feltettem kérdéseket anélkül hogy bevallottam volna hogy rólam van szó és hogy igenis fontos az hogy mi a válasz. Mindig kitaláltam valamit hogy fb-n olvastam egy történetet és azért kérdem, vagy hogy csak simán elméleti kérdés meg ilyenek. Ilyen visszás helyzet volt mert eléggé bíztam benne annyira hogy megkérdezzem tőle ezeket a dolgokat de azért nem annyira hogy bevalljam hogy rólam van szó. Persze már akkor tudtam hogy szörnyen átlátszó vagyok és egyszerűen róla is üvöltött hogy pontosan tudja hogy mi a helyzet csak volt annyira jó fej hogy nem boncolgatta a dolgot hanem simán válaszolt, játszotta a hülyét. Egyetlen egy alkalommal hozta finoman a tudtomra hogy azért nem tudom az orránál fogva vezetni mert tudja hogy a kérdéseim mögött más is van. Vagyis így mindketten tudtuk/tudjuk hogy mi az igazság.

Azóta megváltoztak a dolgok és az illetővel nem is találkoztam nagyon sokáig. Az utóbbi négy hétben azonban kétszer is így váratlanul s mindkétszer váltottunk pár szót és főleg az utóbbi találkozás valahogy nagyon felkavart. Mind azon kattogok hogy írnom kéne neki, el kéne mondanom hogy mi a helyzet, mért úgy tettem fel azokat a kérdéseket csak nem tudom hogy van e ennek értelme.... Szerintetek? Vagy inkább hagyjam?



2019. jan. 15. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ne hozd fel ezeket többet ő is tudja hogy rólad szólt a dolog. Ha elakarsz kezdeni megint beszélni vele akkor ne hozd fel a dolgot mert múltkor pont az vezetett ahhoz hogy nem beszéltetek sokáig.
2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezen kívüli okokon nem beszéltünk, mindkettőnket másfele vitt az utunk és lényegében eddig is max hetente kétszer futottunk össze alig pár szóra

Ezek a kérdések abszolút semmilyen hatással nem voltak a kapcsolatra...maximum kicsit bensőségesebb lett

2019. jan. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!