Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék beilleszkedni?...

Hogyan tudnék beilleszkedni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy nap múlva írom a felvételit, de én már azon parázok rettentően, hogy az új osztálytársaim közé hogy fogok beilleszkedni. Ebbe szeretném a segítségeteket kérni. Alapvetően világéletemben egy visszahúzódó személység voltam, kissé antiszociális is, de általánosban meg van az a 2-3 barátnőm, akik mindig ott vannak nekem. Nyolcadik felé kezdtem megnyílni az osztály felé, és egyre jobban el tudok beszélgetni mindenkivel. Viszont a gimitől nagyon félek, hogy egyedül maradok. Hogyan tudnék beilleszkedni?

A másik kérdésem eléggé hülyén hangozhat, de egy adott fiúval majd hogyan tudnék szinte testvéri kapcsolatot teremteni? Haveri szinten elvagyok néhány osztálytársammal, de gimiben annyira szeretnék egy fiú legjobb barátot :(. Csak nem tudom, hogy hogyan nyithatnék úgy egy fiú felé, hogy a srác ne higgye, hogy többet akarok. Kérlek ne nézzetek nagyon idiótánakXD az esetleges helyesírási hibákért elnézéseteket kérem :/.



2019. jan. 17. 22:28
 1/3 anonim válasza:
26%
Megbocsátok. Öltözz csinin. Egy nőnek könnyű beilleszkedni.
2019. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott érdeklődő, leginkább a vicces poénok beszolások, amik a legjobbak. Szerintem előbb írd meg jól felvételit, hiába aggódsz ha az nem sikerül. Alapból sem kéne emiatt ezen gondolkodni mi lesz, ha jó környezetbe kerülsz jól fogod érezni magad.
2019. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Azt a mondatod, hogy "először írd meg jól a felvételit", nem értem. Hisz valahova ígyis-úgyis felvesznek, és akkor új közösségben leszek. Egyébként köszönöm mindkettőtök segítségét.

Egyes!-> úgy legyen:D

2019. febr. 17. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!