Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan értelmezzük ezt a...

Hogyan értelmezzük ezt a helyzetez? A tanárunk kikezd velünk!

Figyelt kérdés
Felnőtt oktatásban vagyunk és a tanárom pár hónapja elkezdett olyan smseket küldeni (órákon meg tanítási időben!) , amiben leírta, hogy mit akar velem csinálni és azt szerette volna, ha viszonzom az erotikus smseket. Én nem mentem ebbe bele, amire ő tovább írta ezeket. Annyira sokat írt, hogy volt hogy válaszoltam rá, de kitérő válaszokat, vagy jeleztem, hogy nekem ez nem jó. Végül az egyik ilyen válasznál teljesen kiakadt, hogy én csak húzom az agyát, nem "játszom" vele eléggé. Közben felfigyeltem arra is, hogy más osztálytársaim is kapnak ilyen üzeneteket. Mondtam, hogy én nem akarok ilyen játékba belemenni és nem tudom ezt a helyzetet komolyan venni. Erre azt mondta, hogy ő nem is játszik, hanem valós és mély érzései vannak.Nyilván ezt sem vettem komolyan. Az hogy visszautasítottam, viszont kihatott arra is, ahogy tanít azóta. Megsértődött és az én munkámat nem segíti emiatt. Nagyon zavar ez a helyzet, még egy év van az iskolából, és sajnálnám miatta otthagyni, de egyelőre ez tűnik megoldásnak. Minden egyéb jó tanácsot szívesen fogadok!

2019. jan. 20. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell mutatni az igazgatónak az SMS-eket, és kérni kell a tanár eltávolítását.
2019. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy tanár ennyire elmebeteg lenne, hogy ÍRÁSBAN fektet ilyesmit! Vagy kamu a sztorid, vagy valamelyik évfolyamtársatok szórakozik veletek a tanárotok nevében.
2019. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
... Tényleg a tanárunk!
2019. jan. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!