Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha büdös az osztály...

Mit tegyek ha büdös az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Lányról van a szó, de olyan szinten büdös hogy érezni lehet rajta hogy kb 1 éve nem fürdött és borzasztóan sz*r szag, megérzem a szagát és rám tör a h*nyinher, és nem tudok szabadulni tőle mert jön utánam, elkezd beszélni mindenről, fáraszt a hülyeségeivel és a szája meg még rosszabb 🤮 szóltunk az osztállyal a tanárnak, jelenleg hátul ül magába, de még így is érezni lehet a szagát ☹️ nagyon csendes, sosem beszél és jön utánam mert érzékeny és nem szólok neki, mert nem akarom megbántani de ez már több a soknál... Már próbáltunk utalgatni neki mikor a közelünkben volt h nagyon büdös van, sz*r szag van, aztán félre hívott és annyit mondott h szerinte álott szagot éreztük a teremből 🤦‍♀️ hogy mondjuk meg neki h büdös? Vagy mit tudnánk tenni? Már az egész osztály unja...

2019. jan. 26. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
"Igénytelen csótány" XDDD
2019. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azért nem fürdik, mert nincs rá lehetősége. Sajnos tudom, mert velem is ez volt egyszerűen váltak a szüleim, anyám amiért apámmal maradtam elhordott mindennek, mindezt 12 évesen elég nehéz volt feldolgoznom, ezért szinte élni sem volt kedvem, és hát a tisztálkodást is elhanyagoltam.

Ezzel hogy utalgattok hogy sz^r szag van csak azt éritek el hogy kellemetlenül érzi magát, és ha nincs lehetősége akkor azért, ha van lehetősége fürdeni,de lelkileg egy roncs akkor azért nem fog változtatni.

Szerintem a legjobb ha szóltok az ofőnek hogy beszéljen a szülőkkel.

2019. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem Biankának hívják az osztálytársadat?
2019. márc. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett végül a történet vége?
2019. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül mondta az egyik osztálytársam neki poénból hogy "milyen parfümöt ajánlasz" meg hogy "neked melyik a kedvenc samponod" és így már kicsit jobb lett a helyzet :D
2019. ápr. 1. 23:03
 16/16 anonim válasza:
100%
Verd meg
2020. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!