Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Tudnátok segíteni szakmai angol háziban?

Egyáltalán nem értem és ezen fog múlni mennyire tudok most javítani az átlagomon ami elég gyenge. :/

[link]

Egyáltalán nem értem de ha jól oldom meg 5öst kapok így javítom az átlagom.

Tudtok segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, házi, tanár, iskola

febr. 12. 20:23  Privát üzenet  

A válasz
Fordító segíthet rajtad. Nem olyam bonyolult ez.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha szakmai even kigyulik egy nem vizsga tantárgyból 25 % akkor vizsgázhatok?
Belevàghatok-e vagy hagyjam? Középsuli végzős diàkja vagyok infó szakon. Angol középfokú nyelvizsgàm màr van. Az érettségi is sikerült 11-be angolból. Maga a szakmai tantàrgyaim...
Szakmai angolbol mit kell tanulni?
Milyen szaknyelvvizsgák vannak?
Milyen kérdésekre számíthatok mesteres felvételi szakmai, motivációs beszélgetésen? Gazdaságtudományi karon, angol nyelvű képzés. Európai Unióról van egy könyv elolvasni.
Tartanak februárban, vagy márciusban szakmai nyelvvizsgát (gazdasági)?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!