Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Tudnátok segíteni szakmai angol háziban?

Egyáltalán nem értem és ezen fog múlni mennyire tudok most javítani az átlagomon ami elég gyenge. :/

[link]

Egyáltalán nem értem de ha jól oldom meg 5öst kapok így javítom az átlagom.

Tudtok segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, házi, tanár, iskola

2019. febr. 12. 20:23  Privát üzenet  

A válasz
Fordító segíthet rajtad. Nem olyam bonyolult ez.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. febr. 13. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha szakmai even kigyulik egy nem vizsga tantárgyból 25 % akkor vizsgázhatok?
Milyen kérdésekre számíthatok mesteres felvételi szakmai, motivációs beszélgetésen? Gazdaságtudományi karon, angol nyelvű képzés. Európai Unióról van egy könyv elolvasni.
Belevàghatok-e vagy hagyjam? Középsuli végzős diàkja vagyok infó szakon. Angol középfokú nyelvizsgàm màr van. Az érettségi is sikerült 11-be angolból. Maga a szakmai tantàrgyaim...
Szakmai angolbol mit kell tanulni?
Milyen szaknyelvvizsgák vannak?
Tartanak februárban, vagy márciusban szakmai nyelvvizsgát (gazdasági)?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!