Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Belevàghatok-e vagy hagyjam?...

Belevàghatok-e vagy hagyjam? Középsuli végzős diàkja vagyok infó szakon. Angol középfokú nyelvizsgàm màr van. Az érettségi is sikerült 11-be angolból. Maga a szakmai tantàrgyaim ami az informatikàval kapcsolatos 4-5-ös. Matekból vagyok gyenge 2-es.

Figyelt kérdés
Külföldön is voltam szakmai gyakorlaton egy informatikai cégnél. Hàrom éves alapszakra szeretnénk jelentkezni, mint programtervező. Aki ilyen szakra jàr írna pàr sort nekem, hogy érdemes vagy nem mert ugye nem két forint a tandíj sem.
2019. jan. 25. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően javasolnám, csak a matekodon javíts, de nagyon, különben kivágnak elég hamar.

Felvenni szerintem felvesznek, de nyáron gyúrj rá a matekra.

2019. jan. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
46%
Semmi esélyed nincs egyetemen kettes matekkal.
2019. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sincs semmi esélyed ilyen matekkal.
2019. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha a középiskolai matek kettesre megy, akkor valószínűleg nem fog menni az egyetemi matematika. Ajánlom figyelmedbe a programtervező informatikus felsőoktatási szakképzést. Ott biztosan kevesebb a matematika, mint egy egyetemi szakon.
2019. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!