Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ha fegyelmi...

Szerintetek ha fegyelmi eljáráson, nem a tanárnak van igaza hanem nekem, akkor kaphatok valami szigort?

Figyelt kérdés

Történt a napokban, hogy az osztálytársam bele nyúlt a melegszendvicsembe(nem direkt volt) és előtte még próbálta be cserkészni. Az osztályban szokás, hogy bele nyúlnak a másik ember ételébe, mert finom és meg akarják enni.


Nos ugye nem tudtam, hogy nem direkt volt, és adtam neki egy tockost. Nem volt erős, de ideges lett és le ütötte azt a pár harapást a földre. Ekkor jöttem idegbe(ez nekem olyan mintha anyámat szidnák, mert tőlük kaptam a pénzt rá) és meg fogtam a nyakát. Nem fojtogattam, mert hátul kaptam el a nyakát.


A drága tanárnő úgy látta, hogy fojtogattam, pedig csak 3-4 másodpercig szorítottam a nyakát HÁTUL addig, hogy el mondjam neki, hogy ha még egyszer hozzá nyúl, akkor szétcsapom. El is engedtem és ki dobtam a szendvicsemet. Utána meg is beszéltük a dolgokat, nincs harag sem. Ugyan olyan jóban vagyunk mint előtte.


A másik osztálytársam pedig véletlen meg hajlította a szemüvegét. Gondolom ekkor rágott be ránk.


Ezen a héten kedden pedig szólt az Ofőm, hogy fegyelmi... A tanárnő azt mondta, hogy fojtogattam és már fuldokolt is.


De ő is mondta, hogy nem de a tanár nem hitt neki. A többiek is látták és azt mondták, hogy nem fojtogattam, hanem hátul kaptam el. Nekik sem hitt persze...


Még azt tudni kell, hogy tisztelet tudó voltam a tanárokkal és vele is.


Nem tudom, hogy majd a fegyelmire be hívják-e az "áldozatot", de egyik osztálytársam majd itt marad, nehogy már olyanért büntessenek amit nem követtem el.



2019. márc. 7. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fegyelmi targyalasod van, az azt jelenti, hogy vegigjartad a rangletrat szaktanaritol igazgatoi megrovasig
2019. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó, mert mióta el kezdtem a középiskolát nem volt semmi féle be írás. Jó tanuló voltam, a magatartás/szorgalom az példás... Úgyhogy ez nekem nem nagyon jön ki
2019. márc. 7. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd végig, a fegyelmi tárgyalás címszótól, minden le van benne írva


[link]


(Még annyi, hogy egy munkahelyen ilyenért kétszer átgondolhák, hogy maradhat e az ember, hiába nem volt durva meg komoly a támadás.)

2019. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "A fegyelmi eljárás" - innen kezdődik a linkben, amit küldtem.
2019. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a fegyelmi eljáráson, kérdező? Mi lett az ügyből?
2021. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!