Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális ami történik az...

Ez normális ami történik az iskolában, vagy csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés
3 hete meghívtam a "legjobb barátomat" kajálni, mert ő is meghívott egyszer. Amikor odaértem a kitűzött időpontra, és helyszínre, Ő nem volt ott, és nem szólt, hogy nem jön. Másnap a suliban, elmondtam a barátaimnak, Ő is ott volt, és csak nevetett, mint ha ez egy ártatlan kis vicc lenne. Egy kis idővel később, elkezdett piszkálni,(Ő akit már szeptember óta piszkáltak, meg is támadta a legköcsögebb osztálytársunkat, kaptak felfüggesztett igazgatóit és csak én voltam az egyettlen barátja) majd amikor meguntam, (másnapra) elkezdtem visszaadni neki amiket mond, stb. és ez tartott egészen szerdáig. Kedden egyik barátom aki utálta Őt a viselkedése miatt, mondta h A***** egy csicska, és akárhányszor beszólt nekem a gyerek ezt mondtam mindenkinek. Szerdán viszont eldurrant az agya, nekem jött hogy álljak le, egyszer jobb, majd bal oldalt állkapcson ütött és hirtelen kiszaladtam az osztályból, Ő meg sátánias hangon üvöltötte, hogy meneküljek, kifutottam a folyosóra, ahol sokan voltak, majd elkaptam az ingem, és elestem, akkor jöttek tanárok, és eltudtam futni a mosdóba, utána az osztályban mondták, hogy miket mondok (többen is) és, hogy én vagyok a hibás, meg én kezdtem. Mivel, hogy ez szerdán az utolsó órában történt, nem tudom, hogy kaptam-e igazgatóit, de az a lényeg, hogy nekem akarnak adni verekedésért, de ez szerintem csak ürügy amiért visszaadtam neki ami járt. Mert az számít verekedésnek, ha mindkét fél üt, de én nem ütöttem, csak engem. Mondjátok el a véleményetek, jöhet bármi.
2019. márc. 15. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a tanárok kérdezték, hogy normális vagyok-e, hogy a tömegben verekedek.
2019. márc. 15. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy normális e, az attól függ, mennyi idős vagy, kérdező. Ha leírod a korod, leírom, hogy az olvasottak és a korod alapján ez normális e vagy, ha nem, miért nem.
2019. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg te nem kaphatsz ezért igazgatóit. Te nem ütöttél, úgyhogy ez nem verekedés volt, hanem “támadás”. Ez egyébként nem normális, a gyerek egy degenerált, hagyd a francba, ilyennel foglalkozni nem kell. Mondd el a tanároknak őszintén, hogy mi történt, ha ezek után is szeretnének igazgatóit adni, akkor hívasd be a szüleid.
2019. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat, nemtudom h kaptam e mert egy hete volt es a szuleim nem kerdeztek h miert kaptam
2019. márc. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!