Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most őszintén, van valami...

Most őszintén, van valami köze a gimis tanáraimnak,4 évvel a ballagás után, hogy én mit csinálok, hova utazom, hol eszem, hova sétálok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi város és nem vicc...

Szerintem semmihez semmi. Addig se nagyin, de így, hogy elvégeztem a sulit, az égvilágon semmi közük hozzám... Ez nonszensz, sajnos mivel kicsi város, napi szinten találkozom legalább eggyel.


2019. márc. 21. 06:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A suli utani osztalytalalkozokon is ez megy. Mindenki ugy erzi muszaj fenyeznie magát
2019. márc. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem mi a kérdés vagy mire vagy kíváncsi vagy most mit vársz végülis. Vagy csak kidühöngted magad? Nyilván nincs köze senkinek a magánéletedhez. Nem derült ki egyértelműen, hogy mi is a gondod.. valaki beleszólt?
2019. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi a pontos probléma, kérdezgetnek, tudni akarnak mindent, vagy "ha egy meglát valahol" akkor "továbbmondja a többinek"?
2019. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Jo, tehat ha teged latlak az a jo, ha leszarlak es nem kerdezem toled mivan.

Masnal nem igy megy... szerinted hogy kellene kommunikalni? Milyen szamitogepes jatekot szeretsz mostanaban jatszani?

Egyebkent aki ennyire bevan ettol szarva annak rossz a lelkiismerete , vagy tevedek? Egyebirant neked meg mikozod hozza hogy mast mi erdekli?

2019. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mekiben voltak, tegnap reggel, kiröhögtek, meg mutogattak rám, ert én is ott ettem...


Nem köszönnek ésegkérdezik mi van velem, hanem kirögnek, pletykálnak.

2019. márc. 21. 07:06
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem,nincs köze.

Örülj neki hogy elballagtál onnan.

Ha még cikiznek,kiröhögnek,akkor még küld el őket a p*csába.

2019. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

"Nem köszönnek"

Elvárod, hogy annyira örüljenek, hogy már nem tanítanak,hogy előre köszönjenek?

Ha viszont NEM FOGADJÁK KÖSZÖNÉSED, menj oda hozzájuk és kérdezd meg, miért van ez?

.

Négy éve elballagtál.

Tehát vége az ottani iskolás korszakodnak. Így viszont már nincsenek középiskolás tanáraid, hanem nálad idősebb ismerőseid, akik tanítani akartak téged a középsuliban.

.

"mivel kicsi város, napi szinten találkozom legalább eggyel."

Kisvárosban bizony ez szokott történni. Naponta találkozik az ember ismerősökkel.

Ha bármely ismerősöddel bajod van, az az egyenes dolog, ha velük beszéled meg.

Így, látatlanban kénytelen vagyok az ő pártjukra állni, mert ők legalább nem panaszkodnak rád a hátad mögött.

HA igazad lenne, akkor is szükséges lenne a rómaiak által több, mint 2000 évvel ezelőtt kitalált (és megavlósított!) elv használata: "Hallgattassék meg a másik fél is!"

2019. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Aztán hol van olyan sutyerák gimnáziumi tanár, aki röhörészik és ujjal mutogat egy nyilvános helyen? Kicsit kamu a sztori
2019. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Elfordítja a fejét, vagy a pofámba röhög és megy tovább... Vagy sétálok, vagy ebédelek valakivel és mutogatnak, meg röhögnek rám. A legjobb mikor egy csucska 14 éves lány oltogatott tőlem 2 méterre, gogy ezt meg azt mondta az anyja rólam, aki a törintanár volt.


Én mindig megadtam a tiszteletet, köszöntem, ha nekik ez nem jön össze, nem egy az értelmi színvonal. Rohadtúl semmi jözük, mit csinálok, plusz nem hiszem, hogy bújkálni kelljen már előlük. De ez a kiröhögés, kigúnyolás, mutogatás... Ja azt is észrevettem egyszer, hogy a Facebook adatlapomon röhögnek... Na ahhozeg végképp mi a fene közük van???

2019. márc. 21. 08:39
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Mi volna, ha csak szimplán nem foglalkoznál vele? Csak akkor számít, hogy mit mondanak rólad, ha szeretsz pletykálni
2019. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!