Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most őszintén, van valami...

Most őszintén, van valami köze a gimis tanáraimnak,4 évvel a ballagás után, hogy én mit csinálok, hova utazom, hol eszem, hova sétálok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi város és nem vicc...

Szerintem semmihez semmi. Addig se nagyin, de így, hogy elvégeztem a sulit, az égvilágon semmi közük hozzám... Ez nonszensz, sajnos mivel kicsi város, napi szinten találkozom legalább eggyel.


2019. márc. 21. 06:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szimplán bármelyik embertől rosszul esik, ha ilyen szinten kiröhög és alaptalanságokat állít rólam...


Én komolyan azt hittem, hogy normális, értelmes emberek és mivel 4 évig tanítottak, köszönök is nekik. Nem kivihog, meg elfordítja röhögve a fejét, mikor köszöntem. Amúgy hülye, mert különben azt hinném, hogy nem ismert meg, de ha röhög.


Amúgy nem mind ilyen, van aki még érdeklődik is rendesen, meg kedvesen. De ez a 4-5, amit művel, gyerektől is gáz.


Meg bocs, de azt csinálok, amit akarok, azt eszek, amit akarok. Ezekhez még 4 éve se lett volna közük, most meg pláne. Meg mert 5 éves profilképem van és?? Nem is nagyon használom a Facebookot...

2019. márc. 21. 09:08
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 Sajnis vannak ilyenek, nem kamu és nagyon nem egyszeri eset.


Privátban leírtam a várost.

2019. márc. 21. 09:22
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Na, így már értem, hogy miért csinálják
2019. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Na és miért???
2019. márc. 21. 09:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz és szerintem beszéld meg ezt vele.

Az lenne a jó stratégia, ha egész egyszerűen nem foglalkoznál vele, egyébként aki nyíltan kinevet vagy pletykál rólad, annak nem feltétlenül kell köszönni, simán nézheted levegőnek, ha levegőnek nézed és nem látják, hogy fáj, vagy idegesít, amit csinálnak, abbahagyják. Megszűnik az, hogy "érdekes legyen számukra a dolog" és egy idő után abba fogják hagyni.

2019. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hány évesek ezek a tanárok, 12?

Szégyen, hogy ilyenek taníthatnak, hová süllyedünk?

Nézd öket levegőnek, vagy mutass egy nemzetközi kézjelet, mostmár megteheted.

2019. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Áruld el, melyik város?
2019. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, bár inkább az ált. o.f. szokott olyan furán rám nézni, az a "Ez is egy suhanc csavargó lett, bezzeg a Máté diplomát szerzett!" nézés.

Amúgy egy vén banya, sose bírtuk egymást, és NEM KÖSZÖN VISSZA! (Ezért már én sem köszönök neki.)


"Mi köze van hozzá?" - Középsulis osztálytalálkozón mi is körbe ültünk, és sorban elő kellett adni, hogy kivel mi van, ki mire vitte... hát, a mellettem ülővel olyan furán egymásra néztünk, és elkezdtünk röhögni :)

29/F

2019. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!