Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnök-helyettest az...

Az osztályfőnök-helyettest az osztályfőnök vagy az igazgató választja?

Figyelt kérdés

#osztályfőnök #osztály #helyettes #osztályfőnök-helyettes
2019. márc. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az osztály választotta. Csak megkérdeztünk egy számunkra szimpatikus tanárt, aki elvállalta, úgyhogy ő lett az. De szerintem iskolától is függ, hogy ki dönti ezt el
2019. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ment a zöld kéz!
2019. márc. 22. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztályfőnök választja. De megbeszélte velünk, elmondta, hogy elsősorban az ő munkáját segíti, pl. ha beteg, valamiért hiányzik, benne megbízik, hogy megcsinálja a kötelező adminisztrációt, tájékoztat minket is a teendőkről stb.Kirándulni pedig hívhattuk magunkkal azt is, akit mi szerettünk volna ofő-helyettesnek.Megjegyzem, eltelt 4 év, és az osztályfőnök választása jó volt, akit mi szerettünk volna, benne csalódtunk.
2019. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Már ne haragudj, - és nem bánom, ha lenulláz a helyi közösség ezért, - de röhejnek tartom, hogy már ilyen titulus is fel lett találva! Istennek, az EU csúcsragadozóinak, az USA vagy az Orosz Föderáció Elnökének ki a főnöke? A osztályfőnök-helyettesnek is válasszatok három-négy helyettest, akiknek szintén lehet majd választani néhány helyettest. Beteg magyar bürokrácia...
2019. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:


Tízenpár éve voltam középiskolás. Az osztályfőnök BÁRKI megkérdezése nélkül kiválasztotta a kollegináját helyettesének, amikor, pedig az igazgatónő elé került a dolog, ő csak a vállát húzgálta, hogy mit csináljon.


Rengeteg pénz gyűlt össze az osztálykasszában 12. év végére, de állítólag mind elment a ballagásra...

Érdekes volt :/

2019. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

osztályfőnök-helyettes?

én 20 éve jártam utoljára iskolába, akkor még nem volt ilyen. Most a gyerekem jár iskolába, náluk sincs ilyen. 2 osztálytanító van, nyilván az egyik az osztályfőnök, a másik pedig ott van, ha az ofő nincs, nem elérhető valamiért. de ennyi.

2019. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 éve végeztem el a középiskolát. Volt pótosztályfőnökünk. Részben estire jártam gimibe, úgy emlékszem,hogy ott is volt. Nem kérdezett meg senki sem, hogy kit akarunk pótoszinak, nem is volt erre igény
2019. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem bürokrácia (nem is hivatalos titulus), de valóban jó, ha az ofő esetleg hetekre kiesik, a 30 gyerek ne érezze, úgy, hogy le van tojva, fordulhasson valakihez. + az adminisztrációnak is mennie kell.

Nekünk is volt 20 éve, azt már nem tudom, ki választotta, szerintem az ofő és az osztály közös megegyezéssel.

2019. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!