Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfönők az igazgatónő...

Az osztályfönők az igazgatónő az ellenségeim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az igazgatónő és az osztályfönők rám van szálva mert ki akartam íratkozni hol ott 18 éves vagyok és másik suliba nincs rendszeti szakma nem tetszik a légkőr stb a jelenlegi suliba. Még azt is elíntézték hogy a szakvéleményt a pedagogiai szakszolgálatnál megoldották ahol vízsgálatok vannak a lényeg hogy puszi pajtások a két íntézmény stb. Az volt bele írva régen hogy sajátos nevelésű ígényű tanuló részére (ez volt 1 éve) az ideibe meg F70 mentális retardáció meg hogy enyhe fogyatékos. Az utolsó vízsgálat 2005-ben azóta nem voltam vízsgálaton. Hogyan lehet ez? 1 hete kaptam meg a levelet mert az iskola kérte a régi vízsgálatott stb. Meg én is kaptam példányt és én fellebeztem jan.20 án kértem vízsgálatott (de puszi pajtások mondom) ezért nem tudom hogy miben mesterkednek "intelligencia vízsgálat,, az pontosan mit jelent? Milyen feladatok? Mit tanácsoltok? Ja és 18 éves vagyok nem hajlandóak a kiíratkozást megcsinálni Köszi!

2016. jan. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd csak meg,majd jól beégnek hogy magasabb az IQ-d egy fogyatékosnál,majd jól lejáratják magukat,utána majd nevesd ki őket szépen ..
2016. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én tanáraim azt próbálnák meg tenni addig élnének
2016. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szóval 2005-ben még retardált voltál de azóta már elmúlt? :D
2016. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem dehogy nincs nekem semmi bajom... 2005 szakértői vízsgálat szerint ,, sajátos nevelésű tanulók,, részére na de nekem a vízsgálat utoljára 2005-ben volt. Az iskola a szakszolgálatol kikérték aa papírt és abban a fent említett dolgok vannak benne. Ez hogyan van akkor hogyan változott meg? Hol ott 2005 vvolt utoljára vízsgálat
2016. jan. 4. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem valtozott meg...
2016. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem úgy látom
2016. jan. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!