Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen a felsőbbévesek nem...

Egyetemen a felsőbbévesek nem szokták lenézni az elsőéveseket?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam soha ilyet.
2019. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez már nem az óvoda. Különben is, kit érdekel random emberek lenéznek-e vagy sem? Nme kéne, hogy az ilyesminek bármi hatása legyen az életedre.
2019. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Sok előadáson nem is tudod hogy akik bent ülnek veled, épp hol tartanak.
2019. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte meg se lehet mondani hogy ki hanyad éves.
2019. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják, én egyemen azt láttam, hogy nem óvoda. Akár pénzes, akár szegény, akár szép akár csúnya, akár okosabb akár butább alapvetően mindenki sokkal nyitottabban és normálisabban áll a másikhoz.


Na meg keveredik, ki hányad éves, korban is nagy a keveredés a 18-23 éves korosztályok között és alapból egyetemen mindenki magáért van.

2019. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Én lenéztem azokat a felsőbb éveseket,akik velem jártak egy òrára. Fordìtva mi alapján nézne le?
2019. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszpo ***** válasza:

Ne fossál!

38 vagyok, egy halom huszonévessel járok egyetemre. A felsőbb évesek is 90%-ban fiatalabbak, de vannak nálam idősebbek is. Nemhogy utálnak, inkább kedvelnek (főleg a csajok ;)). Aki meg lenézi a másikat, azért mert fiatalabb, idősebb, felsőbb éves vagy elsős az menjen pszichológushoz! (meg bekaphatja) Ennyi!

2019. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!