Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanarunk akinek ha...

Van egy tanarunk akinek ha valaki orai viselkedese nem tetszik be ir 3-4db egyest az illetonek, van erre valami szabaly hogy mennyit irhat be vagy a diaknak be kell nyelnie az a sok jegyet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nincs limit rá.
2019. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok tanár, de ez szerintem nagyon nem ok. Így kipecézhet magának valakit, és az egész évre elrendezheti.. jelentsétek a dirinek, mindenféleképp.
2019. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen azt hallottam, hogy "van limit", egy órán 2 elégtelen maximum... Az fura, hogy ha az illető magatartásával van a probléma, akkor miért az adott tantárgyból történő tárgyi tudására kap elégtelent - ha jól értem...

Más az is, hogy "ha nem maradsz csendben, ki foglak hívni a táblához felelni és fogok tudni olyat adni, amit nem tudsz megoldani" - rendetlenkedés folytatásaként felelés és elégtelen. Ez is teljesen más szituáció.

2019. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt a fizika tanárom, bár az már több mint 20 éve volt, sok minden biztosan változott azóta. Ha 2 felett volt az átlagom kínkeserves melóval, ha ezt észrevette, 4-5 karó 1 óra alatt fixen berepült a naplóba. Múltkor láttam őt, szerencsére a helyére került. A temetőben sétáltam....
2019. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tesi tanárom volt ekkora tetű.

Órán magasurás felmérés (dagadt voltam), megpróbáltam leverdem a rudat, 3. próbálkozás után mikor már jó alaposan megalázódtam és mindenki rajtam röhögött mondtam a tanárnak hogy ezt nem fogom tudni áturani és inkább hagyjuk, mi volt a reakciója: "Jó, akkor három egyes.."


Pokolba az ilyen tanárral...

2019. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom jegyel nem szabad fegyelmezni, ha nem tud mi csinàlni a diàkal akkor hivni kell az igazgatót. De nem adhat csak úgy egyeseket. Hivatalosan igy van.
2019. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály az egyesek számára. Nekem a rekordom irodalom tantárgyból 4 db egyes volt. Kiosztották a novella elemzés dolgozatomat (tartalom egyes, helyesírás egyes), feleltem, mert engem sorsoltak ki (egyes) valamint összegyűlt a felszereléshiányom (egyes).

Az a szörnyű, hogy nem tudom szídni ezt a tanárt, mert én voltam a hülye. Órai viselkedés miatt el tudom képzelni hogy a beszélgetésem miatt (természetesen véletlenül nálam nyílt ki a napló) felelek de akkor csak max egy darab egyest tartanék jogosnak.

2019. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

off


Maga a jegy a tudást kéne, hogy tükrözze; kissé értelmetlen, hogy fizikára pl kap a diák egy egyest, mert beszélgetett.


Az elégtelen azt jelképezi, hogy a tananyagból a tudása elégtelen. Az, hogy beszélgetett órán nem bizonyítja, hogy az ő tudása elégtelen volna.


Plusz honnan gondolja a tanár, hogy esetleg a gyerek nem keni-vágja az anyagot, amit épp próbál leadni (multitasking vagy már olvasott róla, hasonlók).


Az már más tészta, ha a tanárral egy időben beszél a gyerek, mire a tanár megáll, megkéri a diákot, hogy ismételje el az elhangzottakat, a gyerek pedig csak némán néz ki a fejéből és a tanár beírja az egyest - jogosan, elvégre a gyerek tudása az éppen leadott anyagból elégtelen.


Ha a tanár a gyerek viselkedését büntetné, intővel kéne, hogy tegye, szerintem.


Az egyesekre nincs limit, ahogy írta az előző is; lehet, hogy a diák a kiosztott dogára egyest kap, nem készített házifeladatot, egyes, ír egy egyes röpit és a felelete is egyes. Az már négy kapa egy órára.

2019. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!