Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanárom akivel sajnos...

Van egy tanárom akivel sajnos 4 órát is tart nekünk (töri, irodalom, nyelvtan, etika). A probléma az hogy, GYŰLÖLÖM. Órák közben arra szoktam gondolni hogy kimegyek, és megfojtom. Már csak ezt 6 hónapot kell vele kibírnom, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

remélem amikor ezt olvassátok , még él

nem is remelem:)



#tanár #gyilkosság #tanárgyilkosság
2019. ápr. 30. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Tanulj inkább, szánalmas ez a picsogás.
2019. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem, ebben semmi normális nincs...
2019. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
itt nem az a probléma, hogy nem tanulok. nekem az emberrel van bajom, nem a tantárgyaival!
2019. ápr. 30. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem normális.

Ha folyton szivat, akkor jelentsd szüleidnek, igazgatónak és old meg a problémát, ha nincs ilyen gond, akkor meg pláne nem normális ilyen gyűlöletet érezni valaki iránt.


Amúgy hol tanulsz, hogy novemberig tart a suli?:O

2019. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem.


Bánt téged vagy csak úgy idegesít?


Ha az előbbi, a szüleidnek szólj. Ha az utóbbi, azonnal kérj segítséget szakembertől.

2019. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Szánalmas tinihiszti. De jó hírem van, a suli csak szűk másfél hónapig tart (ellentétben az általad kiírt 6 hónappal szemben). Szerintem a matek sem megy jól.
2019. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Válts sulit vagy osztályt, ha nagyon nyomorgat. Magántanuló is lehetsz simán!
2019. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom milyen ,6 hónapot kell vele kibirnod.

De bird ki ezt a másfél hónapot (ami neked 6).

2019. máj. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes a tanár vagy valami miatt előreláthatólag 6 hónap múlva elmegy és arra érti a kérdező (a nyarat is beleszámítva :D ), nem?
2019. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem bántott téged, miért gyűlölöd? Csak azért, mert nem tetszik a képe, vagy nem szimpatikus neked? Ilyen alapon sorozatlövővel mászkálhatnál az utcán, és nyugodtan lelőhetnéd egymás után azokat az embereket, akiknek az arca nem jön be neked. Ez beteges tinihiszti, elkényeztetett kölyök vergődése.
2020. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!