Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megéri készűlni a pótvizsgára?

Megéri készűlni a pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Súlyos szívelégtelenségem van és fél évet hiànyoztam azért kellesz le pótvizsgàznom.Az ilyen jellegű szívbetegség ritkàn javul,hosszú hónapok alatt javultam egy nagyon keveset.De mi van ha romlik és egy bizonyos időn belül meghalok? Nem lenne több értelme azt tenni ami jól esik a tanulàs helyett? Nem az elsö ilyen kérdésem de ezt itt a legkönnyebb kimondani.18f
2019. máj. 23. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy értem, hogy 8 gyógyszerrel és azzal, hogy nagyon lassan volt nagyon kevés javulás el vagy kedvtelenedve, bele vagy fáradva az egészbe, de ne add fel.


18 évesként még fiatal vagy. Ha lennél pl 70+ év azt mondanád, eleged van, kapja meg más a szervet vagy esetleg azt mondanád, hogy Te borzasztóan rossz ember voltál, embert öltél meg hasonlók az más tészta (bár én még abban az esetben is azt mondom, küzdjenek az életükért, fogadják el a transzplantációt), de így, hogy 18 vagy, még túl fiatal vagy, hogy pontot tegyél az életed végére.


Ha a transzplantáció a megoldás, szerintem ne utasítsd el. Hidd el, lesz ennél jobb.


Nem hinném, hogy 18 évesen Te ne érdemeld meg az életet. Kitartást!

2019. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez a negyedik pacemaker műtétem volt,van még a ritmus zavar és a szívelégtelenség mellé tikkelés,kényszerbetegség,szorongàs,alvàs zavar.Mostanàban esténként letargiàba szoktam esni,Azt mondjàk hogy az életben küzdeni kell de miért? Tartós boldogsàg nem létezik csak pillanatnyi öröm,egész közömbös màr nekem a halàl gondolata
2019. máj. 24. 18:43
 13/17 anonim ***** válasza:

A sikertelenségek szülik benned a halálvágyat; de, hidd el, a sikeres teanszplantációval lelkileg is rendbe jössz.


Most rossz a helyzet, de lesz ez jobb is.


Tarts ki! Ne utasítsd el az életet!


A transzplantáció után, ahogy jobban leszel, egyre enyhül majd a szorongásod és egyre jobban örülsz majd, hogy nem 18 évesen mentél el.


A rossz érzéseid nem egyenlőek azzal, hogy Neked most meg kell halnod, Te most meg fogsz halni. Csak fáradt vagy és elkeseredett. De ne omolj össze! Tarts ki!


Nagyon büszkék lesznek Rád a rokonaid, ha talpon maradsz, erős leszel - és Te is joggal lehetsz majd magadra mindezek után.

2019. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Félreértést,én nekem mâr gyerekkorom óta vannak kényszereim és szorongàsom.Ahogy most érzek az több mint 3 éve tart vagyis hogy nem érzek semmit
2019. máj. 24. 20:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Van mit megbeszélnetek, köztük a halálfélelmet.
2019. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen halàlfélelmet?nem félek a halàltól
2019. máj. 24. 21:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a minden mindegy hangulatot. Nem kell egyedül cipelned a lelki terhet.
2019. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!