Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt ti hogy intézitek el?...

Ezt ti hogy intézitek el? Tényleg az igazgatónál kell kuncsorognom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beiratkoztam egy OKJ-s felnőttképzésre, esti tagozaton. A suli pénteken és szombaton van.


Én közöltem a telefonban, hogy a munkám miatt nem tudok rendszeresen megjelenni az elméleten (a hülye is megtanulja otthon), a gyakorlatokra meg igyekszem úgy kivenni a szabikat, hogy meg tudjam oldani. Akkor azt mondták minden megoldható, van a neten is tananyag.


Elmentem, beiratkoztam, kifizettem. Majd utána közli velem az egyik tanár, hogy van X óra amit hiányozhatok, utána pedig vagy orvosi igazolás kell vagy az igazgató engedélye.


Elég szánalmasnak tartom, hogy egyrészt tanköteles sem vagyok, fizetek is a képzésért nem is keveset, a munkahelyemen is szabit kell kérnem és akkor még kuncsorogjak itt is, hogy engedjenek el.


Ha ezt mondták volna (direkt kérdeztem), akkor be sem fizetem a díjat, de így már egy kicsit gázosabb a helyzet. Pláne úgy, hogy szeretném is ezt a sulit, de nyilván nem tudok bent lenni minden alkalommal, mert a fizetésem is kevesebb lenne, amit nem szeretnék.


Találkozott valaki ilyennel? Hogy oldottátok meg? Tényleg ilyen szigorúan veszik ezt?


2019. máj. 29. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és mint kiderült, semmilyen tananyagot nem töltenek fel a netre. Ráadásul nem egy kamusuli, direkt neves iskolát választottam.
2019. máj. 29. 12:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hàt ez szpàs. De most mit tudsz csinàlni?? Muszàj leszel intézkedni az igazgatónàl.
2019. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!