Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üdv! Ki tud nekem abban...

Kovi Tomi kérdése:

Üdv! Ki tud nekem abban segíteni hova lehet fordulni olyan estben, amikor feleségemet a munkahelyén Volánbusznál és az egyik Drága kolléga kikezdte és már üzem igazgatónál is volt ez miatt pedig még csak most kezdet dolgozni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sehová, felnőtt emberek meg szokták oldani a problémáikat.
2016. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked semmit. A drága nejed tanulja meg megvédeni magát. (Nem mondom, hogy ő is ilyen ember, de bizony létezikám olyan is, hogy a kolléga azért mozdul rá, mert a nő titokban cukkolja.)


Ha a nejed nem tett semmit, akkor a kedves kollegát tegye helyre (felnőtt ember ő, meg tudja ezt tenni); te ne féltékenykedj rá, csak mert végre dolgozik, és ha a helyzet mindezek ellenére is eldurvul, akkor kell először a vezetéshez fordulni, aztán zaklatás miatt rendőrséghez és/vagy ügyvédhez.

2016. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az van hogy én is ott dolgozok és engem is utál mivel velem nem tud mit kezdeni így a feleségemet piszkálja a háta mögött szemébe semmit mond, másoknak meg porig alázza! Azért kérdeztem hogy mit lehet tenni mivel ö régóta ott van így neki hisznek, a vezetőség meg kineveti a feleségem!
2016. febr. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!