Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszem neki vagy miért...

Tetszem neki vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban. Nekem nagyon tetszik és sokszor szemeztünk, de nem nagyon beszélünk. Néha beszólogatott, de ilyen viccesen. Az osztályban volt egy pletyka hogy "Niki" tetszik neki és nem ellenkezett. Az osztálykarácsonykor őt húzta és egy plüsst is adott neki. De ha neki ő tetszik akkor miért néz és szól be?
2019. máj. 31. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is tetszel neki.
2019. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert látja, hogy te is nézegeted.
2019. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy embernek több ember is tetszhet ám!
2019. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha tényleg tetszem neki miért nem kezdeményez beszélgetést?

Ő tipikus menő srác én meg tipikus csendes lány, lehet hogy ezért?

2019. máj. 31. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az valószínű sajnos.
2019. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert menő a csávó :)
2019. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hétvégén volt osztálykirándulás és az egyik játéknál egy csapatban voltam a "Nikivel" és azt mondta Róla hogy neki tetszett, de nagyon bzis. És benne volt a csapatban egy két barátja de nem védték meg. És ma amikor ránéztem és ő rám úgy éreztem mintha mérges lenne rám, megbántottam volna. És bűntudatom van amiért nem próbáltam megvédeni a játéknál csak féltem. Miért nézhetett így rám?
2019. jún. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!