Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek hogy előítekétesek...

Félek hogy előítekétesek lennének a húgommal a külseje miatt?

Figyelt kérdés

A tesóm 14 éves, most megy gimnáziumba, ráadásul elit iskolába, és félek hogy ki fogják nézni a stílusa miatt.

A két cipője külömböző színű (fekete-fehér), ha mondjuk van rajta ragtapasz vagy géz(Pl szúnyog csípés, vagy mondjuk elesik) arra mindig rajzol és tök színes az egész keze/lába, a ruhái vagy teljesen feketék, vagy nagyon színesek, az egyik oldalt fel van nyírva a haja, 5 fülbevalója van, 2-3 elosztásban, és most pircinget is szeretne.

Amúgy okos, kedves, empatikus és szerintem érzékenyebb az átlagnál és félek hogy előítéletek lesznek vele, a kinézete miatt.



2019. jún. 17. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi a kérdés?
2019. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Biztos jó fej ezek alapján, én tuti bírnám. Aki a kinézete alapján ítéli meg azzal amúgy sem érdemes barátkoznia, ez egy jó szűrő lesz legalább. Amúgy ne féltsd előre, lehet mindenki szeretni fogja, felesleges aggodalmaskodni meg nem történt dolgok miatt.
2019. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ne félj!:D teljesen ilyen a küldőm, amit leírtál és senki sem bánt miatta. Sokaknak nem tetszik, viszont sokan bíztatnak és “búszkék”, hogy fel merem vállalni magam. Ha leszólják, bíztasd, hozy maradjon önmaga. Ha talpra esett kiscsajszi, nem lesz baja, csak ne aggódj!
2019. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkivel szemben van előítélet külső alapján, ettől nem tudod megóvni, a stílusán bármikor változtathat ha nem tetszik neki a miatta kapott vélemény, de a lényeg a személyiségén lesz, ő neki kell cáfolnia az esetleges negatív előítéleteket.
2019. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Jóvan.
2019. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

#2 "Biztos jó fej ezek alapján, én tuti bírnám."

"Aki a kinézete alapján ítéli meg azzal amúgy sem érdemes barátkoznia,"


Te nem ugyanezt csináltad? A külseje alapján megállapítottad, hogy biztos jó fej. Ha neked szabad, másnak miért nem? Mi bizonyítja, hogy egy felemás cipős, piercinges valaki, biztos jó fej? Lehet ő is kétszínű, önző, hátbaszúrós.


Egyébként a kedves anyukához is lenne pár szavam, aki megengedi a 14 éves lányának a piercinget és a felnyírt hajat.

2019. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, félsz?
2019. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
6os: Okos, kedves, empatikus, érzékeny, ezek mióta külső tulajdonságok?
2019. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha „elit” gimibe megy, akkor a kutyát nem fogja érdekelni, hogy néz ki, csak az, hogy mit tud.

Ilyenbe jártam én is, és 2.-ban nagyon „megkamaszodtam”, hasonlóan extrém stílusban toltam, mint a leírt leányzó, és semmilyen attrocitás nem ért. Persze ehhez nyilván kellett, hogy attól még csináltam rendesen a dolgaimat.

2019. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
#8 Ja, mondja ezt egy elfogult testvér, vagy a magát testvérnek kiadó kérdező.
2019. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!