Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
27 éves roma ápolónő vagyok, egyetemet végeztem. Sajnos megvagyok bélyegezve én is a származásom miatt, hiszem 1-2 betegem rettentően utál származásom miatt. Gyakran leszólnak stb. A szüleim teljesen normális romák, mindig is dolgoztak, becsületesen éltek. Mit tegyek?

2019. júl. 24. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

ez az előítéletesség


én sem szívesen akarnám, hogy roma ápoljon vagy bárki hozzátartozómat

nem szólnám le, csak nem akarnám


nem feltétlen veled van a gond, hanem a tipikus gusztustalan c1g4ny0kkal akik a családodban előfordulhatnak


te lehetsz normális, de ahogy hallottam kb minden roma családban ott a többi pereputty is

2019. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

változtatni nem tudsz, mert nem benned van, hanem ez a származásodból és a gusztustalan c1g4nyok miatti elővigyázatosság


ez nem előítélet, hanem elővigyázatosság

2019. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el velük. Mondd meg nekik, hogy nagyon sajnálod, hogy cigánynak születtél, de ez van. Azért nem fogsz felakaszkodni, hogy ők boldogok legyenek.

Biztos meg fogja őket lepni. :D

2019. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pelgrim ***** válasza:
100%
Igen, beszélgess vlük ha hajlandók szóba állni veled, de ne sajnálkozz származásod miatt, ne erősítsd előítéletüket légy büszke származásodra, mutasd meg nekik, hogy a romák közt is vannak nagyszerű emberek.
2019. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyetemet ápolónőkent? A diplomás ápoló főiskolára jár. Érdekes. 🤔
2019. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
kamu!
2019. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az. Akár hiszed akár nem. Sőt, szintén van egy egyetemre járó ismerősöm, aki magyar, és ápoló. :)
2019. júl. 29. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Az apolok az egészségügyi FŐISKOLÁRA járnak, nem egyetemre. Érdekes hogy ilyen fogalom zavarban vagy.
2019. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tomi35 ***** válasza:
100%
Egyetemet végeztél és ilyen buta kérdést teszel föl?
2019. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!