Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki ezt mondja akkor...

Ha valaki ezt mondja akkor tényleg utál?

Figyelt kérdés
Van egy személy az életemben aki hozzám vágta hogy 3 éve egyfolytában csak gyűlölt,miutan szamon kertem hogy miert szol be megint.Első perctol ereztem hogy nem kedvel.Viszont azt mondta hogy szeretne mostantol joba lenni,legyunk egymasnak-mondjuk el mindent egymasnak,o nagyon maganyos-meg nem tudom hogy milyen erzes az hogy befekszik ejszaka a baratnoje melle de ugyis masra gondol mindig.O egesz eletebe felt a maganytol es most azt erzi megis hogy maganyos.(ő férfi38,én nő,27) Na én ettől kb sokkot kaptam és leragadtam az első résznél hogy mi a fenéért utál valaki első perctől…azota amikor meglatom kb a hangom is elmegy a kozelebe,ideges vagyok es kerulom ot.Miert mond valaki ilyent?mit kellene tennem?kerjem meg hogy fejtse ki jobban azt hogy miert is erzett igy?
máj. 1. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti rá kérdeznék nála

De az is biztos hogy semmi személyeset nem mondanék el neki gondolj bele három éven át megjátszotta magát előtted

máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy zűr van a fejében. Kerülném.
máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Inkább kerüld el őt.
máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!