Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mesélni a STRAND fesztiválról?

Mesélni a STRAND fesztiválról?

Figyelt kérdés

Szóval életemben először mennék a STRAND fesztiválra,meg alapjában fesztiválra is.

Aki esetleg volt tudna mesélni arról hogy miket lehet csinálni?

Vagy mi a véleményetek arról ha valaki nem fürödne a balatonban ezen a fesztiválon,mennyire néznétek hülyének?

Meg gáz ha valaki nem bikiniben/fürdőruhában van napközben?


Nem igazán kedvelem a balatont,inkább a fesztiválra vagyok kivancsi..



2019. júl. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Életem első fesztiválja nekem is a strand fesztivál volt.

Egy barátommal mentünk, ketten. Igazából az ott töltött idő alatt nem sokat voltunk együtt, max a szálláson találkoztunk meg egy-egy koncerten, amire megbeszéltük, hogy együtt megyünk.

Amikor nem együtt mentünk, olyankor én fürödtem a Balatonban - én imádom, végignéztem minden, mi van. Napoztam a parton.


Na meg persze amit nem lehet kihagyni, az a csajozás. Rengeteg kiéhezett lány van, akik mind arra várnak, hogy valaki alaposan megszondáztassa őket. Nem vittem túlzásba, de volt akció bőven.

Ha mindig van egy kondom a pénztárcádban, nagy baj nem lehet.

Az értékeidre figyelj.

2019. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül mész?
2019. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tesómékkal
2019. júl. 27. 20:48
 4/5 anonim válasza:
100%

A legbarátságosabb népszerű fesztivál Magyarországon. Sok fiatal, kevés külföldi, hazai előadók es egy-egy külföldi sztárfellépő.

Nem túlzsúfolt, nap közben kevesen vannak bent. Délelőttől délutánig szokás fürdőzni, es nem, egyáltalán nem gáz ha te nem teszed. Számos fesztiválon belüli program van ebben a napszakaszban is, reklámsátrak vetélkedőkkel, nyereményjátékokkal készülnek, előadások vannak, yoga, és hasonló programok. Senki észre se fogja venni, ha te nem mész be a Balatonba.

A bikiniben lofrálás nem volt kifejezetten jellemző, bármilyen nyári ruha megteszi.

A koncertek délután megkezdődnek, amelyiket nagyon szereted érdemes időben ott lenni, hogy jó helyről élvezhesd.

Jó szórakozást! :)

2019. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. aug. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!