Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent az, ha egy nő a...

Mit jelent az, ha egy nő a rámenős pasikra bukik?

Figyelt kérdés

Bejön neki, ha lekoptatja a srácot, de az újra próbálkozik? Vagy inkább azt jelenti, hogy a srác úgy megy oda az első "sziá"-val, hogy megsimizi a fenekét?

Vagy konkrétan a rámenősség miben nyilvánulhat meg?



2019. aug. 3. 11:33
 1/4 anonim válasza:
Ez szerintem relatív, amit te rámenősnek érzel. Van akinek az hogy odamegy hogy "Szia" és megsimogatja a derekát/fenekét nem számít rámenősnek, de van nekem is olyan ismerősöm aki már attól kiakad ha mondjuk odaköszön neki egy idegen srác. De azért vannak általános dolgok ebben a témában is, szerintem, például: ha egyből odamegy hátulról és dörgölőzve elkezd táncolni, vagy 2 perc tánc után le akar kapni, ha már aznap este megkérdezi hogy nem mész-e fel vele a lakására, de szerintem ha normálisan odamegy és elkezd veled táncolni vagy meghív egy italra az még nem rámenős. Az meg már egy másik téma hogy melyik lány mennyire bevállalós.
2019. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy legyen határozott, és nézzen ki jól.
2019. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kenderesi félékre bukik
2019. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira a rámenősnek kell lenni, inkább férfiasnak. Abba pedig beletartozik a céltudatosság, és a kitartás is.
2019. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!