Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy döntsem el, hogy kimozdul...

Hogy döntsem el, hogy kimozduljak-e ma este, vagy se?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz a döntés. Fáradtnak érzem magam, de ugyanakkor szörnyen unatkozom és társaságra vágynék. Nincs senki, akivel mehetnék, így ha megyek is, akkor egyedül fogok nekivágni. De félek, hogy a komplexusaim fognak győzni, és még mielőtt betérnék valahova, vert kutyaként fogok hazakullogni szomorúan.

Menjek azért mégis, vagy inkább ne tegyem ki magam ennek?


2019. aug. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Kapd össze magad és indulj!

Soha nem tudni, hogy mikor és hol jön az emberrel szembe a "mindent elsöprő".:)


Példa:

Anno engem erőszakkal elcipeltek egy helyre, ahova semmi kedvem nem volt menni. Ráadásul a térdem is egy ficam miatt be volt gipszelve, még sántítottam is.

Ott találkoztam életem legnagyobb szerelmével, a gyerekem apjával és ennek már 15 éve, azóta is imádjuk egymást.

Tudod, a sors útjai kifürkészhetetlenek, de nem árt az esélyt megadnunk.

2019. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sokszor indultam neki amúgy már ezzel a felkiáltással, aztán mindig rút vége lett, pedig tényleg örömmel indultam neki.

Sajnos ma már nem tudom félre tenni a szkeptikus hozzáállásom, de azért megyek. Elvégre éhes vagyok, és van egy csomó pénz a szép kártyán, valamikor el kell verni azt is, nem igaz? :)

2019. aug. 3. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem is baj, ha szkeptikusan állsz a programhoz, mert akkor nem ér csalódás, legfeljebb csak pozitív.

Kellemes estét és jó étvágyat a vacsorához!:)

2019. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne menj. Csak még rosszabbul fogod magad érezni, hogy mindenki van valakivel, társasággal vagy csak egyvalakivel, akihez tud szólni, csak te vagy egyedül.

Majd menj akkor, ha épp ráér egy ismerősöd, haverod, hogy veled menjen.

2019. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha folyton ezt tenném, sose mennék sehova, mert amúgy nincs kivel. Nincsenek barátaim.

Nem feltétlen szoktam magam amúgy sem rosszul érezni, legfeljebb mikor hazaérek érzem úgy, hogy nem volt értelme. Mármint nem mindig. Van, amikor nagyon rosszul tud érinteni. De ma nem fog.

Meg amúgy is mindegy már, mert úton vagyok. ^^

Az elsőnek meg még egyszer köszi!

2019. aug. 3. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#5

Igazán nincs mit, nagyon szívesen!:)

2019. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát az tuti, hogy már megérte. Életem egyik legfinomabb burgerét ettem és szerintem találtam magamnak egy új kedvenc kajáldát, ahol kapni jó sört is. Mi kell még? Most már az se zavar, ha egyszerűen csak hazamegyek egyéb élmény nélkül. A hold is szép, a naplemente csodás volt.

Igen, nekem sokszor ennyi is elég, hogy jónak értékeljek egy kiruccanást. Meg ahogy nézem a színes bőrűek mindjárt kreálnak nekem műsort is úgy a biztos távolságban. :D

Aztán ki tudja mi lesz még később.

2019. aug. 3. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Végre valaki, aki nem ilyen Karcsi-féle gyakoris bénasághalom, hanem egy tenniakaró! További jó szórakozást! 😊
2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!