Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha minden este...

Mit tegyek ha minden este rettegek?

Figyelt kérdés

2en lakunk a kislányommal, apja csak hétvégén jön haza, mindig.

Én pedig állandóan fülelek, milyen neszt hallok én az utcáról, udvarról stb.

Az lenne a kérdésem hogy tudnám ezt kiverni a fejemből??

Nem rég óta tart csupán egy két hónapja.

A városban egyre több a betörés, valamelyik nap is megöltek valakit, 2 utcával arrébb.

Az ajtó 5 pontos zár, de olyan csodás hogyha bevan zárva és benne a kulcs akkor is kilehet nyitni kintről! Illetve egy lánc van.

Mit lehetne még tenni?

Az ágyam környékén tartok egy kést és gáz sprayt. De tervben van egy gázpisztoly.

Csináltathatnék egy távrendszeres riasztót de talán az még feltűnőbb lenne.

Leginkább a fejemből szeretném kiiktatni ezt...


2019. máj. 15. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
1. A kulcsot minek hagyod az ajtóban.?. 2. Szerintem betegesen felsz, 3. Ha a gyereked lássa hogy igy félsz, csak ő rá adod a felelmet.... probalj vmi szepre gondolni es arra h nem banthat senki, zart ajtó mellet kibantana?
2019. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát cseréld ki a zárat olyanra, ami működik. Nem is értem. Miféle zár az, amit ki lehet nyitni? Akkor nyitott ajtó mellett laktok. Ezt talán nem kéne.

Betörni nem olyan helyre szoktak, ahol otthon vannak, nem akarja bonyolítani az életét a betörő. Gyilkosság esetén pedig valószínűleg ismerték egymást és személyes konfliktusról volt szó. Jó lenne, ha a párod itthon találna munkát, mert ez így nem családi élet. Mire számítotok?

2019. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%

Én azt csinálnám hogy a redőnyöket is le húzom vennék egy kamerát az udvara ahol jól látszik ha ezt nem tehetem meg akkor egy kamu kamerát

Ha 2 utcával arráb be törtek nagy valószínűségel a ti utcátokat el kerülik már hogy meg nyugodj egezsd a villanyt nekem a folyosón égve van vagy a tv vagy egy kis éjjeli lámpa is hasznos nálam egész éjjel ég én a démonokól felek 😆😆😆😆😆 tudom hogy hülyén hangzik de már 12 éves korom óta most 20 vagyok és egyedül elek xd

Remelem tudtam hasznos tanácsot adni 😛

2019. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Elozonel a pont..Szerintem is a démonok sokkal rosszabbak, mint az emberek😂 meghallok egy zacsko csorgest igy este... es rogton demonra v szellemre gondolok🤔😞😞 pisilni se merek kimenni. (Mostsem)
2019. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy pánikszobát, és egy riasztót, összeszarja magát, ha meghallja a betörő. Még a mozgásérzékelő is jó, felkapcsol a reflektor, ha valaki ott legyeskedik a ház körül.
2019. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kést és a gázsprayt addig tedd el, amíg a kislányod el nem kezd vele játszani, és balesetet nem okoz vele magának!

Én ettől rettegnék a helyedben!

2019. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyszeru, normalisan zaro ajto!

Utana, van ilyen kis riaszto, ajtohoz kell rakni, ha nyilik elkezd sipakolni. Udvarra reflektor, kamu kamera.

Ha jo az anyagi helyzetetek, akkor tavriaszto es igazi kamera. Es / vagy nagykutya az udvarra....

Bar oszinte leszek ha vennel is fegyvert es megcsialnad az engedelyeket, szinte biztos, hogy eles helyzetben nem tudnad hasznalni, leblokkolnal es keptelen lennel loni.(bar nem mintha a gumi lovedekkel annyira meg lehetne allitani a betorot)

Ha a fejedbol szeretned kizarni a gondolatot, olvasss tvzz tereld el a figyelmed valahogy.

2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet egy ilyen ajtót kívülről kinyitni, ha benne a kulcs? Már csak azért is érdekel, mert ebben az albiban is biztonsági ajtó van és én benne szoktam hagyni a kulcsot, félig elfordítva...


Ami meg a démonokat illeti itt az előttem szólóknál. Hát nem tudom, velük jobban kijövök, mint az emberekkel, szóval felőlem maradhatnak. Amúgy nem félnek a fénytől és amúgy is alvásparalízis esetén támadnak. Nekem már sok volt, így lettem jóban velük. :D

2019. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!