Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált típus vagyok,...

Introvertált típus vagyok, néha jó lenne kimozdulni de nincs kivel. Más is van így? 26/f Győr

Figyelt kérdés
Egyébként győri vagyok, itt rengeteg program van, ha nincs is simán el lehetne menni valahova. Annak ellenére hogy introvertált vagyok néha rám tör az érzés hogy jó lenne kimozdulni, de úgy vagyok vele hogy egyedül mi értelme van? Mit csináljak?

2019. aug. 11. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is.:) Én Budapesten lakom átmenetileg, nincsenek barátaim. Otthonülős típus vagyok, de most vettem egy bicajt és próbálok barátkozni a pesti bringázással (rohadtszokatlan, mivel csendes faluból jöttem, ahol óránként van két kocsi :D). Nincs semmilyen hobbim az olvasáson kívül. Van, amikor nagyon jól érzem magam akkor is, ha egy nap semmi újat nem csináltam, de van, amikor hiányzik egy kis mozgás vagy változatosság.

Az edzőtermeken filózok még, de félek tőle.. mondjuk a bringázástól is féltem itt, de nem haltam meg és egyedül mentem.:D

Moziban voltam munkatársakkal, de túl gyakran menni pénzkidobásnak érzem, meg egy-egy alkalom feltölt hetekre.:)

Másra meg nincs időm munka mellett, mert általában 10-12 órázok.


Milyen programok szimpatikusak neked? Ha lehet menni egyedül is, szerintem próbáld ki.:)

Olyan értelme van, hogy addig is tapasztalsz valamit. Egyedül nem ugyanolyan, mint társaságban, de nem is olyan rossz. Van ez az intros mondás, hogy we want to be included with the option to be left alone, rám ez nagyon sok helyzetben igaz.:D (Valami olyasmi a jelentése, hogy szeretnénk a részesei lenni valaminek azzal az opcióval együtt, hogy közben békénhagynak.:D)


Figyelem a kérdést, hátha kapok én is ötleteket.:)


28/L

2019. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy introvertált kimozdul egyedül, turazik egyet, bringázik, megnéz egy kiállítást. Nincs szüksége másik emberre, hogy feltöltse az energia raktárait.


Ne kifogást keress, hanem teremts alkalmat.

2019. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért jobb egyedül bringázni? Saját magam állítom meg a tempót.

Miért jobb egyedül kiállítást nézni? Nem kell várni a másikra, ő sem vár rám. Akár percekig bámulhatok egy művet. Nem kell az időjárásról beszélni. Az élmény csak nekem van ott, nem szólnak bele, minden részletét megismerhetem.


Nem más kedvéért kell feszengenem.

2019. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány ismerősöd van?
2019. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát barátaim nincsenek egyáltalán, régen nagyon zárkózott voltam, már kicsit jobb. Többnyire elvagyok egyedül, a magam otthonülős módján, filmnézés stb, úgyis tudjátok. Nincs olyan sok dolog ami érdekelne, amit itthonról nem tudok megcsinálni. Nemrég elvoltam egy koncerten de ott is volt valami hiányérzetem. Lehet az is a probléma része, hogy ha megyek akármerre azt látom hogy mindenki kisebb nagyobb társaságokban van, tudat alatt pedig zavar. Na de végül is az a lényeg, néha úgy érzem jobb lenne valakivel menni és nem egyedül.
2019. aug. 11. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Tudom, milyen, én is ugyanígy vagyok vele, szeretném, ha valaki meghallgatna néhanapján, de nincs senkim. Úgyhogy marad a lefoglalom magam valamivel-dolog.:)

Próbálj meg ismerkedni, már ez is egy jó ötlet, írj ki esetleg egy újabb kérdést, hogy győri introkat keresel.:) Én ezt akartam csinálni, csak pestiekkel, de gondoltam nem nyúlom le az ötleted.:D

Sok szerencsét, nem vagy egyedülll!:)

2019. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
facebook on hány ismerősöd van?
2019. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova el lehet menni egyedül. Nemrég pl a FEZEN-en voltam, mert érdekelt pár koncert. Elmentem délután, éjjel meg hazamentem (Kecskemétre :D) Pestre is fel-felmegyek koncertre, de voltam már felfedezők napján, Budapest 100-on is egyedül, kiállításon is, stb. Nem feltétlenül azért, mert nincsenek barátaim, csak nem érdekelt senkit az adott program közülük. Régen versenytáncoltam, egy éve újra űzöm, még pár hónap, és megyünk versenyre :D Közben hobbiból 2 hangszeren játszom, csak úgy magamnak. Kórusban is énekelek, az is egy közösség.


Ugyan az elsődleges célom, a páralálás még várat magára, de csomó szuper embert is. ertem meg, és élményekkel gazdagodtam. Elkezdeni nehéz, utána már örömmel indul neki az ember.


Az olvasás szuper dolog, én is szeretem, de nem árt, ha van társasági hobbi is :)

2019. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A félénkség, kevés önbizalom inkább a neurocizmus része és nem az introvertáltságé. Ezt sokan keverik.
2019. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pl én is így vagyok
2019. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!