Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált típus vagyok,...

Introvertált típus vagyok, néha jó lenne kimozdulni de nincs kivel. Más is van így? 26/f Győr

Figyelt kérdés
Egyébként győri vagyok, itt rengeteg program van, ha nincs is simán el lehetne menni valahova. Annak ellenére hogy introvertált vagyok néha rám tör az érzés hogy jó lenne kimozdulni, de úgy vagyok vele hogy egyedül mi értelme van? Mit csináljak?

2019. aug. 11. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Komment olvasás előtt írom e sorokat, úgyhogy lehet volt már előttem aki imigyen szólott:


Én azt vettem észre hogy a társadalom az kezd szelektálódni, részekre szakadni.Aki kicsit is introvertált az leszakad a többiektől, egyszerűen nem bírja tartani azt a túlhajszolt tempót ami ma uralkodik.

Velem is ez van, sajnos én is lemorzsolódtam, ma már mindenki extrovertált. Mindenki valaki akar lenni, az egyszerű átlagos életet nem akarja senki.


Vagy változtatsz magadon vagy beletörődsz a sorsodba

2019. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülsz, magküzdesz, feladod, megőrülsz. Tolsztoj szerint ez a négy lehetőség van :)
2019. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodtál már,hogy miért is vagy egyedül?Magaddal mi a problémád,ha van?Először is önmagadat kell békében érezni,Ha szeretnél beszélgetni, írj ezekről bővebben és hidd el van megoldás.
2019. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"Mosolyogj és visszamosolyognak rád!"
2019. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia. Èn,én,én.

Ugyan így vagyok mint Te!! Ugyan ilyen embert,embereket keresek én is. :) Szívesen dumcsizok veled meg tali is ha szeretnéd.

2020. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!