Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a panaszkodás itt gyakorin?

Mi ez a panaszkodás itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Most a felnőtt, a tini párkapcsolatokról, a szexualitás és emberek kategóriákról beszélek.


Sok ember panaszkodik. Hogy jaj egyedül van. Jaj. Nincs párja. Jaj. Egy csőd az élete. Utána megnézem a kérdés leírását. Ott is konkrétan megírja hogy mi a baja.


Utána tanakodok egy kicsit. Ráírok hogy segítsek neki. Megpróbáljak tanácsokat adni. Vagy csak beszélgessek vele hogy vígasztaljam kicsit. És lám-lám. Se kép se hang.


Nos. Akkor ezek az emberek nem is olyanok mint amit a kérdésben leírnak? Vagy nem érdekli őket a problémájuk megoldása? Én elég korrektül fogalmazok. És sosincs semmilyen hátsó szándékom. Szeretek segíteni. És semmi. Nem az a bajom hogy nem fogadják el a segítségnyújtásom. Hanem az, hogy ha ekkora bajba vannak, hogy itt kérnek segítséget, akkor legalább annyit írnának vissza hogy bocsi, de egyedül akarom megoldani, vagy ilyesmi.


Mondjátok. Mi hajtja ezeket az embereket egy kérdés kiírásánál? Azt hiszik hogy egy válaszba le tudnak nekik írni mindent és ettől megváltozik az életük, és sikeresek lesznek? Vagy mi van?


2019. aug. 13. 19:18
 1/10 anonim válasza:
79%
Sajnos mindig vannak panaszkodók. Te például azért panaszkodsz, mert vannak panaszkodók..
2019. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy tippem, de nem merem nyilvánosan megírni.
2019. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodok, csak kíváncsi vagyok, hogyha ilyen módon nem kell nekik segítség, akkor miért írnak ki kérdéseket.
2019. aug. 13. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A gond az, hogy hasznos választ szeretnének, a legtöbb esetben pedig fikázást meg trollkodást kapnak. Ne csodálkozz, ha tíz-tizenöt alkalommal kell kiírniuk egy kérdést ahhoz, hogy 1 használható választ kapjanak.

Lefordítva: Ha kiírnak egy hídépítő tendert, komplex, megoldásokkal teli terveket várnak, nem azt, hogy "tanujjá' meg úszni, baze!"

2019. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Pontot gyűjtenek :)
2019. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, én is hasonlót tapasztalok, és egyre gyakrabban.

Sok emberrel elkezdtem már párbeszédet lefolytatni, de egyszer csak nem jön a válaszüzenet...

Nem írók rájuk, mert úgy gondolom azért nem írnak, mert én már elvégeztem a dolgomat.

Nem várok köszönetet érte (bár jól esne, főleg ha még el is tudnának köszönni legalább....)

Egy idő után majd te is belefogsz unni, mint ahogyan én is... de mindig lesznek alkalmak, amikor úgy fogod érezni, hogy na most segítened kell...

(Amúgy nem jobb érzés, ha hasonló cipőben járónak hallod a véleményét? Szerintem ezt csak megerősítésnek használják, vagy csak kiadják magukból a dolgot.)

Csak kitartás ;)

2019. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
#5, és mit kezdenek a pontokkal? Be lehet váltani ezeket valahol? Én nem szomorkodom mert 61-ről 58-ra csökkent a pontszámám elsősorban azért, mert nem zöldkezezem minden alkalommal a main stream-et itt a gyakorin.
2019. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Annyi értelmük van mint a te kérdésed. Valószínűleg unatkoznak akár csak te.(Beleértve engem is meg a többieket)
2019. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7, ugyanígy vagyok vele. Képtelen vagyok az értékrendemet megtagadni.


Egy volt magasabb %-os versenyző!:))

2019. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert itt legalább a látszat megvan h vki meghallgatja őket, de nem a segitségért jönnek ide hanem a sajnálatért meg azért h hátha másnak rosszabb.
2019. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!