Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit részegen csináltatok, és nem is emlékeztetek rá?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom mert nem emlékszem
2018. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibuli után hajnali 2-3 óra felé egy amúgy eléggé forgalmas úton mentem biciklivel (kivilágítatlanul) hogy veszek még magamnak bio-füvet. Valami képek vannak hogy repülök meg ilyesmi. Az árokban tértem magamhoz - elütött egy kocsi (a bicikli állapotából ítélve) - eltölt egy fogam, meg fájt itt-ott. kb ez a történet, de nem emlékszem - csak a következményekre...
2018. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hú, volt egy nagyon durva dolog, de sajnos nem emlékszem rá.
2018. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfenyegettem vajazókéssel az egyik osztálytársamat. Elestem, meg amúgy is szánalmas lehettem azzal az eszközzel a kezemben, szegény srác mégis került jó ideig-meg mások is.

20 év után is szégyellem, már többször bocsánatot kértem tőle.

Volt még pár, azóta inkább nem annyira iszom társaságban.

2018. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja az elesésre végképp nem emlékszem, csak másnap tiszta vér volt a lábam és kiszakadt a farmerom.
2018. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Lesmároltam egy idegen fiút, megfürödtem a szökőkútban aztán behánytam és bevittek a detoxba a mentők
2019. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a páromat, hogy tud-e angolul (holott tudom jól, hogy kábé előbb tanult meg angolul mint magyarul beszélni) mert épp angolul volt kedvem beszélgetni.


Arra emlékszem, hogy dumáltunk valamiről, de közben kicsit morcos/csalódott voltam, hogy nem angolul beszéltünk.


Másnap megtudtam, hogy valójában angolul beszéltünk.

2020. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valójában nem történt szerencsére semmi, de leírom.


Két alkalommal is előfordult, hogy valakinek be volt dugva a füle, és úgy akart átkelni a zebrán amikor a lámpa zöldre váltott.


Közben jött egy mentő, gyorsan, szirénázva (amit nem hallott, és nem is nézett oldalra)


Ha nem rántjuk vissza, előttünk csapják el, alig pár méterre.

2020. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Jaj, nem ide akartam

2020. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!