Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ismerősünk hogy érti ezt?

Az ismerősünk hogy érti ezt?

Figyelt kérdés
Ültünk kint beszelgettunk a nyaralonknal, és arrafele anyuméknak van egy ismerősünk akivel jóban vannak o 15 evvel idősebb kb nálam, vagy 10 nemtudom, és én 18 vagyok, mindig is tetszettem neki de 1-2 éve ezt hangoztatja is, és ültem vele szembe anyukám fele volt a fejem fordulva aztán raneztem és elkezdte h “Egyre nőiesebb vagy” ezt mire értette? Megszokott olelni beha megsimitja a derekam stb, meg sokat néz.
2019. aug. 19. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos 18 vagy és nem 10?
2019. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.....
2019. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sunázna. Úgy érti.
2019. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megnőttek a melleid.
2019. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
És a nők érnek előbb...
2019. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked jólesik az, hogy hozzádér, ölelget, simogat? Mert ha nem, akkor ne hagyd! A saját tested fölött te rendelkezel, és senki más. Csak az érhet hozzád, akinek te megengeded! Ha tetszik neked a pasi és független, az más, de nekem ilyen esetben mégse kéne, mert gyaníthatóan nem te kellesz neki, csak az altested. Kultúrember nem tapogat, simogat felületes ismerős lányokat. Gyanús, hogy csak ágyba ar vinni, és akkor te is megvoltál neki.

Ugye, nálatok otthon tabu a szexualitás, és a szüleid se néznek egymásra úgy, mint egy férfi-nő pár?

2019. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a melleimet nem láthatja ugyanis bo polo volt rajtam , és egy ruha amiben meg laposabbak mint amugy.
2019. aug. 19. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
A lényegre nem válaszoltál: akarsz vele szexuális kapcsolatot vagy nem? Mert ő akar.
2019. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!