Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy egy tök értelmes ember vagyok, viszont van egy tulajdonságom, amit egyszerűen nem tudok megváltoztatni, és nem értem miért van.

Egyszerűen nem gondolkodok a legtöbb cselekedetem előtt, és ha még is mert eszembe jut hogy ez a hibám akkor sem a legjobb megoldást választom, pedig rá 5mpre rájövök hogy nem így kellett volna csinálnom.

Pl: egy turista megkérdezte hogy hol van egy intézmény, melyik busszal tudna odamenni, erre én elküldtem egy másik buszmegállóba, pedig az ahol ott voltak az a busz is megáll ott...

És tényleg nem értem.

Nem szándékosan csinálhatam, csak azon a járaton járt a fejem, és véletlenül azt mondtam.

Nyilván nem mindig de egyszerűen ezek a hülyeségek nagyon sokszor kicsúsznak a számon, és bűntudatom van miatta.

Ugyanilyen van egy normális beszèlgetèsben...

Témától tök független dolgokat kimondok, és hamarabb jön ki a számon, mint ahogy végig gondolnám.

Szerintetek mit kéne tennem hogy ez megváltozzon?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

Ui.: Nincs semmilyen elmebetegsègem csak ez egy tulajdonságom, amit nem tudok megváltoztatni.



2019. aug. 21. 11:52
 1/5 ufipufi válasza:
100%
Szerintem egy evi nemasagi fogadalom segitene a helyzeteden. Akar egy honap vagy egy het is csak ugy probabol.
2019. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az micsoda?
2019. aug. 23. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is szoktam ilyeneket csinálni 😔. Ha találsz rá megoldást oszd meg velem is lecci.
2019. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki senki sem tudja:/
2019. nov. 1. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hogy mielőtt cselekszel, elszámolsz ötig.
2019. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!