Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki ajánlana beszélgetős,...

Valaki ajánlana beszélgetős, barátkozós oldalakat/ alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Nos, először is, tisztában vagyok azzal, hogy itt is lehet sok mindenkivel beszélgetni, szerencsésebb helyzetben akár életreszóló barátságot is kötni :)

De más oldalakat is nagyon szívesen kipróbálnék e célból

(Azt azért ide írom, hogy barátkozás csak szigorúan és nem párkapcsolat)

Tudna valaki ilyen oldalakat mondani?

És ezek mennyire megbízhatóak?


máj. 11. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Sajnos ezek az oldalak a mai világban már nem megbízhatóak
Megbízható oldalak, akik használják, valóban ilyen célból vannak ott és normálisak is nagyon sokan
Inkább azt ajánlom, hogy személyesen ismerkedj, ezek a netes dolgok nem valami jók
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemes, az ilyen ismerkedős platformokon mindenki a szexre utazik.. Inkább személyesen próbáld.
máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ketto db-ra szavaznek, eloszor talan a 3. opcio amire sokan, de voltak azert app-ok ahol rendesen ment a dolog. Igy az elsore mentem. A gond az emberi hozzaallas. Oneletrajzot irni, hiaba van 5 kep rolad akar a farkadrol vagy a puncidrol, melleidrol, izmaidrol, az sem eleg, akkor eloben mi lenne? Ugyanez. Hiaba vagy atomszoro szoveg, ha kulsoleg nem megy a cumi. Ez egy hulyeseg, hogy a belso a fontos. Igen, ha a kulso mar alapbol bejon. Szoval en a szemelyesre voksolnek szivem szerint, de ahogy irtam, azt helyettesitettek az appok, csak a gond az oneletrajz, motivacios level, elvarasok a jovoben, ego novelese a megmutatasa es a cel mar.
máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!