Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdeményezzek társalgást?

Hogyan kezdeményezzek társalgást?

Figyelt kérdés
Mindig is gondot okozott számomra, hogy random emberekkel (iskolatársakkal, munkatársakkal) beszélgetésbe elegyedjek. Egyszerűen nem tudok kezdeményezni, és mindig feszengés lesz a vége. Mit tehetnék annak érdekében, hogy javítsak a helyzeten?

2019. aug. 22. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A legjobb beszélgetési kezdet az idöjárás.

Arról mindenkinek van mit mondani, az mindenkit érint.


Pl.: minap jövök ki a szülö értekezletröl az iskolából. Az egyik anyukával akivel soha semmi közös dolgunk nicnsen, egy irányba indultunk el. Már láttam elöre ez kínos lesz, mert miröl beszélgessek vele. Erre annyit jegyeztem meg, hogy ah milyen iszonyat hideg van ma este(majd meg fagytam). Majd az anyuka vissza: igen, de a hétvégére szuper idöt mond, akár strandolni is lehet.

Ès így tovább...


Az ifdöjárásból mindig kialakul egy beszélgetés.

2019. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!