Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kutyának is köszönni?

Kutyának is köszönni?

Figyelt kérdés
Ha láttok egy ismerőst kutyával akkor hogy köszöntök? A kutyának is h sziasztok vagy csak az embernek?
2019. aug. 24. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Kézfogás, szukáknál arcra puszi, pár perc small talk, elmeséljük az életünk említésre érdemesnek tartott fordulóit a közelmúltból dióhéjban, ki kivel találkozott, kapott-e kaját az asztalnál kunyizva, kedves volt-e az őt kezelő állatorvos, stb. Megszagoljuk egymás seggét, váltok pár szót a gazdival és megyek tovább, mint minden normális ember
2019. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pokoknak is szoktam koszonni, meg is koszonom neki, hogy elkapta az agressziv, terrorista szúnyogokat
2019. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Szia Kutya, ès kèsz.
2019. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leginkább az idegen kutyának, akit nem ismerek. Kezet is fognék vele, de nem tudom hogyan értelmezné. Egy szia kutyuska után talán nem támad meg.
2019. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

Amikor valaki babukának, babámnak meg efféléknek nevezi a kutyáját, már egyáltalán nem lenne meglepő, ha valaki külön köszön is nekik.

Nincs semmi bajom a kutyákkal, de nem köszönök külön nekik.

2019. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez óriási 😂😂😂😂
2019. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!