Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha én ki vagyok gyùrva akkor...

Ha én ki vagyok gyùrva akkor is ki tud dobni engem a biztonsàgi ör a plàzàból ha rosszat csinàlok?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan??

2019. aug. 25. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
mint IGAZI vagyonor mondom, hogy nem muszaj neki kidobnia teged. ha felszolitasra nem hagyod el a plaza teruletet es az or nem eleg eros ahhoz, hogy kivigyen akkor vagy hivja a tarsait, vagy a rendoroket. nem bunyozik senki senkivel, nem a termet szamit. ha nem mesz magadtol, majd mesz a rendorok rahatasara.
2019. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Különösöbben nem csinálhat veled semmit, mert nem hatósági személy!! Magát védheti, illetve hívhatja a rendőrt (mint bárki más..)


Tehát megpróbálhat kitessékelni, de nem alkalmazhat erőszakot. Ugyanúgy kell ezt elképzelni, mintha valaki bejött volna az otthonodba, de az nem akarna távozni a kérésed ellenére. Nem tehetsz semmit. Rendőrt tudsz hívni. Ennyi.


Ha mégis tesz valamit, abból ugyanúgy rendőrségi ügy lesz, téged ugyanúgy kiraknak. Csak mellé te is tehetsz jogos feljelentést testi sértésért, amivel a biztonsági őrt szivathatod (nagy dolog nem lesz belőle...)

2019. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj, kisfiú. Erővel kivezetheti. Te is kihajíthatod erővel a lakásodból távozni nem óhajtókat.

Megütni nem szabad, de a kivezetés az nem az.

2019. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha konditeremben gyúrtad ki magad,különféle porok segítségével, akkor simán. Ha viszont kemény,fizikai munkával, akkor már nem biztos. Amúgy nem dobhat ki, csak felszólít,vagy kivezet. A bizt.őr nem "kidobóember" leginkább megfigyelésre jogosult.
2019. aug. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem, gerincedbe lőtt a rendőr és most kakilni sem tudsz egyedül, Báttya!
2023. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!