Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol, hogyan ismerkedjek, ha...

Hol, hogyan ismerkedjek, ha az egyetemen nem megy?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok már egy éve és kb. mindenkitől azt hallottam, hogy majd itt mennyire jó lesz és mennyi új embert megismerhetek stb...hát nagyon nem. A szaktársaimat max. órán látom (már aki bejár), előtte nincsen ott senki és utána is már mindenki rohan, megy a dolgára. Órák közötti hosszabb szünetekben is eltűnnek vagy a telefonjukat nyomkodják, ha esetleg ilyenkor hozzá is csapódom valakihez, akkor az átfordul a "van házid/jegyzeted" kategóriába és abból nekem lesz elegem egy idő után. Nagyon sokan ilyen befelé forduló típusok, akik elvonulnak egyedül és nem szólnak hozzá senkihez vagy a nagyon elvont, wannabe művészek és szintén elég sok link alak is van, akit kb. 1 alkalommal látok egy félévben és azt se tudja milyen szakon tanul. Párt tuti nem itt fogok magamnak találni, mert nagyrészt lányok vagyunk és az a kevés fiú is inkább meleg. Ha csak úgy random leülök valaki mellé, akkor pedig pláne nem foglalkoznak velem, abszolút nem barátságosak és mindenki csak a maga dolgával van elfoglalva. Nem tudom, hogy ezek ilyen BTK-s sajátosságok, de én más karokon annyira nem ezt látom... A koliban is eddig mindig olyan szobatársakat kaptam, akikkel tök más karon, szakon, évfolyamon tanultunk és alig találkoztunk, szinte csak aludni jártunk haza. Bulizni egyedül nem akarok elmenni, szóval max. enni-inni szoktam beülni valahová, de ott is max. egymagam ücsöröghetek. Szabválokon vagy tanfolyamon találkozom még másokkal, de ott megint nem akar senki sem barátkozni vagy ismerkedni. Engem ez zavar és szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogy hogyan kellene.
2019. szept. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se ment egyetemen az ismerkedés. Neten ismerkedtem, így sikerült pár barátot találni.
2019. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem az egyetemet és hasonlóan érzek... Szintén BTK. Van pár közeli barát, nem hiszem, hogy itt találhatnék hasonlót, mindenki olyan idegen, felszínes egymással. Elmúlt a gyerekkori varázs. Melyik egyetemen vagy?
2019. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pécs. Amúgy otthon vannak barátaim, csak jó lett volna, ha itt is találok párat és én abszolút nem egy ilyen rideg, elutasító, barátságtalan közeget vártam az egyetemtől... Azt gondoltam, hogy majd tök jó lesz, mennyi élmény, program, emberek stb., aztán sosem volt még ilyen rossz, mint most.
2019. szept. 11. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Pécs. 😂 Akkor itt van a baj... Nem, egyébként szerintem ez tényleg az, hogy itt egyre felszínesebb haverságok alakulnak ki, és ha nem vagy a legjobb fej mindenkivel (azaz qrva idegesítő), kint rekedsz.
2019. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!