Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem voltam gólyatáborban,...

Nem voltam gólyatáborban, hogyan ismerkedjek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy egészségügyi okok miatt nem mentem el gólyatáborba.

Megtörtént a beiratkozás, láttam, hogy jó pár ember már összeszokott, én viszont senkit nem ismerek, és úgy érzem, nagyon nehéz lesz az első hét.

Volt valaki hasonló helyzetben?

19/L



2016. aug. 29. 18:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Mosolyogj!

Koszonj!

Csevegj!

Fog az menni! :))

2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bulik, szobatársak, rendezvények, születek közötti beszélgetés, együtt tanulás, büfé, könyvtár, tankör, stb. Nem csak a gólyatáborban lehet megismerni embereket.
2016. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj egy percig sem ! Én sem voltam gólyatáborban, mégis sikerült megtalálnom a legjobb arcokat az egyetemen.

(több száz hallgatóból biztos nem te leszel az egyetlen, aki nem ment el.. :))

Egyébként melyik egyetemről van szó ?

2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Üzenetben megírtam az egyetem nevét,mert nem akartam ide kiírni!:)
2016. aug. 29. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, bemész egy órára és ha leülsz egy zsúfoltabb előadáson egyből 8 embert megismerhetsz, előtted 3, melletted kettő, mögötted 3 ember. Szóba kell velük elegyedni és egyből meg is ismerted őket.

Persze nehezebb, mert vannak azok akik ugye ismerik egymást már ők köszönnek egymásnak, de ha belegondolsz ők is csak egy töredékét ismerik a gólyatáborban lévő embereknek, szóval jó ha 10-15 embert ismer.

2016. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon könnyű ott az ismerkedés, még minden mindenkinek új. Segítséget kérsz valakiről valamiben és BUMM megy is tovább a dolog. "Bocsi szabad ez a hely?" És megegy ember stb stb. Menni fog az, ne aggódj. Sok sikert hozzá és az egyetemhez!
2016. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 31. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!