Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így tényleg nincs esélyem egy...

Így tényleg nincs esélyem egy lánynál sem?

Figyelt kérdés

Mindig ha meg tetszik egy lány nem merek hozzá szólni vagy ismerkedni vele mert szegény vagyok ő meg gazdag. Kívülről nem látszik hogy az vagyok mert úgy öltöszködök jó nem márkás cuccokba de szagatt nadrágba meg ilyenek.

Most is tetszik egy lány instán beszélünk, de nem is merek reménykedni mert látom hogy ők Angliában, Görögországban nyaralnak mi meg örülünk ha Romániaba el birunk menni.

Mit tanácsoltok hogy merjek oda menni? Egyből mondjam el hogy nem vagyok gazdag vagy akkor derüljön ki ha át jön?


2019. szept. 11. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Először szerintem gyúrj intelligenciára, azt is szeretik ám a rendes nők.


Például a helyesírás se rossz ötlet. Interneten ugyanis főleg ez alapján tudnak megítélni.


- öltözködök

- szakadt

- bírunk


Másrészt ha az anyagi helyzet bármit is jelent a csajnak, nem is érdemes vele foglalkozni tovább.

2019. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, nagyon köszi a választ és bocsi a hibákért. :D
2019. szept. 11. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az en parom is joval szegenyebb csaladbol szarmazik. Mi minden evben kulfoldon nyaraltunk, sielni mentunk stb., ok nem nagyon. Nem ez szamit (legalabbis sokaknak szerencsere nem).
2019. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénznél vannak lényegesebb dolgok...
2019. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legyen nagy a bráner az ad önbizalmat
2019. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!