Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az miért nem jó program a...

Az miért nem jó program a hétvégére hogy NINCS SEMMI program és és végre nem kell menni sehova?

Figyelt kérdés

Barátnőm ki van akadva mert megkérdezte mi a program a hétvégére én meg mondom erre az a program hogy végre nincs program és hála a jóistennek sehova se kell menni. Otthon a 4 fal ez a program.

Erre ki van akadva hogy vénember vagyok (24...).


Ennek mi baja lehet? Az miért nem program hogy végre otthon vagyok és nem kell menni sehova? Ennél jobbat kb el se tudok képzelni


Ja és ő sincs hozzám láncolva, azért mert én nem megyek ő még mehet( ja csak akkor neki kellene állni a számlát is, az úgy már nem jó gondolom)


2019. szept. 20. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
No valamit azért csak fogsz csinálni, csak nem bámulod a falat egész hétvégén. Olvasni, tv-t nézni, főzni egy jó kaját... program ez is.
2019. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem :)

Én elvagyok egyedül is, otthon is. Nem szoktam unatkozni. Sokat olvasok. Ha elég volt, akkor filmezek. De van hobbim is. Járok sportolni is. És persze azért van házimunka, munka is.

Rám is sokszor úgy néznek, mint valami űrlényre, hogy hogy nem unatkozom otthon, ha egyedül vagyok.

2019. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

" Olvasni, tv-t nézni, főzni egy jó kaját..."


igen csak ez neki nem program. egyik se. nő létére főzni még teát se tud, könyvet a kezébe utoljára iskolában vett vagy még ott se, a tévézés meg neki nem program (mondjuk az nekem se)

2019. szept. 20. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz is valamit otthon akkor persze teljesen jó. Ha mondjuk az van hogy egy egész napot fekszel az ágyban mert ki kell pihenni a hét fáradalmait, akkor annyira nem. Miket csinálsz ilyenkor otthon?
2019. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha csinálsz is valamit otthon akkor persze teljesen jó. "



És mondjuk azt nem lehet hogy a hétvégémn azt csináljam amit én akarok ha már egész héten azt csinálom amit mások akarnak?

és ha én semmit se akarok csinálni csak az ánuszomat vakargatni akkor mi van?

2019. szept. 20. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogom elkezdeni magyarázni hogy miért nem túl jó program 2 napig egyáltalán semmit nem csinálni. Csináld azt amit szeretnél persze de ha ez csak abból áll hogy egy helyben ülsz/fekszel egész hétvégén, az gáz. Ezért is kérdeztem hogy konkrétan mit is csinálsz, mert ennyiből nem derül ki hogy igaza van-e a barátnődnek.
2019. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne semmit se csinálni? A sok program is tud fárasztó lenni.
2019. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"hogy miért nem túl jó program 2 napig egyáltalán semmit nem csinálni"


NEKEM tökéletes. Akinek meg nem jó az csináljon magának mást.



csak aztán akkor a csekket is állja!!mert itt a kutya elásva erre kellek én nem másra hogy perkáljak.

2019. szept. 20. 17:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem egy rossz program, ha Neked jól esik. Ehhez mindenki másképp áll hozzá.


Van, aki energetikusabb, van, akinek a hétköznapok elszívják az energiáját. Van, akinek monotonná teszik, hogy reggel felkel, dolgozik egy csomót vagy tanul bent a suliban, aztán munka/suli után mennie kell ide-oda, aztán az otthoni kötelességei és van két nap, amikor végre semmi teendője.


Van, aki gyűlöli azt csinálni, amit csinál, van, akit feltölt.


Van, aki túlhajtja magát, elfárad van aki unatkozik és több energiája marad hétvégére.

2019. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert neki ez nem normális.

Az egyetemi csoporttársaim (20-23 évesek) minde este mennek bulizni, hétvégén annál inkább. Én nem vagyok bulizós, ha megyek is valahova hétvégén akkor inkább éjszakai fürdőzésre vagy valami. Ugyanúgy reagáltak rá, hogy öreges vagyok.


Nem mindenkinek egyforma az elképzelése a jó programról.

2019. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!