Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iskola választással kapcsolato...

Iskola választással kapcsolatos! Melyik lenne a legjobb? Esetleg valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, és iskola választás előtt állok.

Hetedikes átlagom 4,6 lett. Tudnátok írni egy rövid jellemzést az alábbi iskolákról? Melyik lenne a legideálisabb ha matematikából :4

magyar irodalomból:5

magyar nyelvtanból:5

német nyelvből:5

fizikából:4 es lettem év végén?


(NEM ERŐSSÉGI SORREND)


Kispesti Deák Ferenc Gimnázium

Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium

Hunfalvy János Szakközépiskola

Kispesti Károlyi Mihály Két Tannyelvű Gimnázium

Kőbányai Szent László Gimnázium

Sztehlo Gábor Gimnázium

ELTE Treffort Ágoston Gimnázium

Karinthy Frigyes Gimnázium (tudom,nagyon erős,de hetedikben bejutottam tehetséggondozásra és nyolcadikban is oda járok előkészítőre)


Esetleg valami más alternatíva,ami számomra ideális lenne?


KÖSZÖNÖM,ha végig olvastad,különösen, ha válaszolsz is!!!



2019. szept. 20. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Treffort ha jól tudom 6 osztályos. Így az kilőve.


A Karinthy a legjobb a felsoroltak közül. A helyedben megvárnám a központid eredményét és annak függvényében választanék iskolát. Ha 90+ a központid akkor bárhová mehetsz. Ha 20 pont akkor a legalja.

2019. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk megmondani melyik a legideálisabb neked. A következőt tedd, válaszd ki melyik iskolák tetszenek, ahová el tudnád képzelni, hogy jársz. Aztán ezeket erősségű sorrendben írd be felvételekor. Aztán várd, hogy melyik e jutsz be. Ennyi a titok, hogy közepéből és gyengébből is találj olyat ahová szívesen mennél. Ha a Karinthy a szíved vágya azt írd elsőnek.
2019. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, én is valahogy úgy gondoltam, hogy annak függvényében választok. Abban biztos vagyok hogy 90 pont felett nem leszek, 75-80 pont közé saccolom a központit.

Remélem azért valamit össze tudok hozni,ahova majd szívesen járok:)

2019. szept. 21. 13:03
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 köszi,igazad van lehet hogy el kéne kezdjem szortírozni a sulikat. A Karinthy nem annyira érdekel, szimplán a német miatt szeretné beírni, tudod: próba, szerencse:)
2019. szept. 21. 13:06
 5/8 A kérdező kommentje:
****szeretném
2019. szept. 21. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Karinthy németre azért nem annyira nehéz bejutni, mint angolra. Meg amúgy sem veszítesz semmit, ha bírod, ha amúgy szimpatikus az iskola. A DNG nem érdekel? A legtöbben azt szokták bírni másodiknak Karinthy német után. Aztán Szent László, utána Kossuth. Károlyi is jó, de az spanyol kéttanos, az első év kőkemény, új nyelv megtanulása. Szthelo, Kispesti, Hunfalvy szerintem kB 1 szint, menj el nyílt napra és amelyik szimpatikusabb.
2019. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DNG nagyon jó ha a német miatt szeretnél menni :) Ajánlom!!
2019. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, azóta már eltelt egy kis idő , és arra jutottam hogy a DNGt is meg fogom jelölni:)
2019. okt. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!