Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék lenyomozni egy...

Hogyan tudnék lenyomozni egy 9ezer fős pest megyei településen egy embert?

Figyelt kérdés
Megadta a telefonszámát, de rosszul írtam be, véletlen nem lett elmentve. Ahol találkoztunk, ott voltam ugyan abban az időpontban többször is, de nem volt ott soha. Átlagos neve van (Kovács Z.) és nincs rokona itt, mert vidékről jött fel. Dohányzott, 4 dohányboltban érdeklődtem, de furán néztek rám nagyon.. facebookon nincs fent. Ötlete van valakinek?
2019. szept. 21. 16:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy azt sem akarom, hogy visszamondják neki hogy csípőből kutatok utána...
2019. szept. 21. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Most ha csak egy számot írtál el akkor kezd el cserélgetni minden egyes számjegyet. 7 számból áll egy telefonszám, akkor 7-szer 10 összesen 70 számot kell majd felhívj.


Ha átlagos a neve akkor sincs baj, mert 9 ezer emberből nincs olyan sok Kovács Z, aztán ha találsz 2-3-at akkor azért azt le lehet nyomozni. A kérdés csak az, hogy találsz meg valakit csak név után.


Gondolom ha nincs rokona akkor meló miatt jött fel, 9 ezres városban gondolom nincs olyan sok nagy munkáltató. Műszakváltáskor lehet ilyen cégeknél szétnézni.


Esetleg ha egy dohányboltban találkoztatok akkor feltételezhető, hogy az adott dohánybolt vagy a munkahelye vagy a lakása közelében van.

2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, nem dohányboltban talalkoztunk, csak dohányzott. Alkalmi munkákból él, mint szakember. Mást nem tudok róla.
2019. szept. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!