Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Húszas éveim derekán egy pici...

Húszas éveim derekán egy pici vidéki településen első ízben mennék kocsmákba ismerkedni egyedül. Évek óta nem voltam. A fiatalok nagy részét nem is ismerem, pedig mindig is itt éltem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Néhányukhoz pedig rossz emlékek fűznek, mert állandóan szekáltak az iskolában. Tudom nagyon eltoltam: Ha nagy néha hívott volna valaki inkább nem mentem, nehogy beégessenek vagy valami, sőt inkább tettem az elérhetetlent, azt hogy én magasabb körökben mozgok, valahol máshol. Tudom hogy elképesztő őrültség, de mostmár érzem hogy tennem kell valamit, mert se szórakozás-lazítás, se barátaim, se barátnőm, az idő pedig kíméletlenül telik.

Arra hogy máshová költözzek nincs pénzünk-módunk.

Nem vagyok kiemelkedően jó semmiből, hogy valahol normális képzettséget / munkát szerezzek.


Mire számítsak? Miben kell jónak lennem ahhoz, hogy ne égjek be nagyon? pl. csocsó, billiárd, darts, póker? Egyéb dolgok? Mit mondjak, hol voltam eddig?


2014. jún. 9. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz... jobb volna, ha egy ismerőssel együtt mennél, és ő bemutatna. Csak akad valaki, akit ismersz és szokott oda járni.
2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Menj le, aztán kiderül mi a helyzet. Csócsóban, billiárdban érdemes jónak lenni, de nem néznek ki, amíg betartod a szabályokat, ha rosszul játszol is.

Ha kérdezik hol voltál, mondd meg, hogy nem értél rá szórakozni az elmúlt pár évben. Találj ki valami okosat.

A beégéstől ne félj, nem feszengeni járnak az emberek kocsmába. Barátkozz bátran!


"Nem vagyok kiemelkedően jó semmiből, hogy valahol normális képzettséget / munkát szerezzek."

Ha nem is vagy kiemelkedően jó semmiből, akkor is kell végzettség. Keress valamit ami érdekel, és szerezz végzettséget. Szorgalommal valamilyen szinten pótolható a "tehetség". Csak rajtad múlik a dolog.

2014. jún. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 a megfejtés, egyértelműen. Én is épp pályamódosítás közben nyomom.
2014. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, te lementél?
2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hallod, én is pont ílyen helyzetben voltam. Aztán kezdtem járni a helyi kocsmába és hiába ismerek is mindenkit, soha nem lesz olyan mintha "ott éltem" volna mint a falubeliek többsége. Az idegen érzés megmarad.
2014. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!